Recent Comments

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Joogakursused

  1. TASEME JOOGAKURSUS

  • Sissejuhatus
  • 1. taseme joogatund
  • Kes on tundi oodatud?
  • Mida kaasa võtta?
  • Kui palju maksab?

  veebifail-38-3527511320-O

  I svara Joogakooli 1. taseme joogakursus vastab rahvusvaheliselt tuntud Agama Yoga joogakooli 1. taseme mahukale programmile ning sellega saad liituda igal ajal aastaringselt!

  1. taseme joogakursus koosneb ühtekokku 49 tunnist, mis sisaldavad nii teooriat kui joogapraktikat. Kursuse lõppedes oled tuttav tervelt 20 suurepärase hatha jooga asana ehk kehapoosiga ning oled saanud põhjalikud alusteadmised energiast, universumist, inimesest ja  nendevahelistest seostest. Kui alustad kursust keskelt, saad alguse tunnid teha uue kursuse alguses.

  Tundide teoreetilises osas räägime miks, mida ja kuidas teha ning tutvustame erinevaid asana’id, puhastustehnikaid kriya’sid, keskendumis- ja meditatsioonitehnikaid. Õpetame joogafilosoofia moraali ja eetikat ehk yama’sid ja niyama’sid, mis puudutavad oma universaalsuses iga inimest olenemata ajastust ja kultuuriruumist ning mis on algselt kirja pandud suure joogameistri Patandžali poolt tema kuulsates joogasuutrates. Käsitlemisele tulevad teemad energia polaarsusest, inimese viiest kehast, tšakratest, jooga kaheksast astmest, erinevatest joogaharudest, tervendamisest, taimetoitlusest ja makrobiootikast, karma joogast (jooga läbi tegude) ja nidra joogast (teadliku une jooga).

  Tundide praktilises osas teeme asana’id (kehapoose),  mudra’sid (joogažeste) ja bandha’sid (kehalukud), päikesetervitusi ning harjutame keskendumist, meditatsiooni ja sügavat lõdvestumist.

  1. taseme kursusega võid liituda igal ajal, kuid lõpetamiseks peab läbitud olema 80% tundidest. Tund läheb kirja, kui oled osalenud nii teoorias kui praktilises osas. Kursuse lõpetanud saavad tunnistuse ning edasi liikuda järgmise taseme kursusele. Seda diplomit tunnustab ka Agama Yoga joogakool, mis tähendab, et edasist joogateekonda saad Sa jätkata lisaks Isvara Joogakoolile ka kõikide teiste Agama Yoga aktiivselt tegutsevate õpetajate juures üle maailma. Lisainfot Agama Yoga joogakooli kohta loe SIIT.

  Kursuse lõppedes on Su selg on kindlasti sirgem, pilk selgem ja taipamine kiirem ning soovi korral oled valmis liikuma edasi 2. tasemele, et veelgi sügavamalt jooga imelist ja võimsat teadust tundma õppida.

  I ga joogatund sisaldab nii teoreetilist osa kui ka hatha jooga praktikat, mis lõpeb sügava lõdvestusega.  Teooria ja praktika tasakaal oleneb vastava tunni teema mahust. Hatha jooga on klassikaline ja autentne joogastiil, mis on pärit iidsetest India ja Tiibeti tantristlikest joogatekstidest. Ha tähendab otsetõlkes päikest ja tha kuud ning see viitab nais- ja meesenergiate tasakaalustamisele iga inimese olemuses.

  Iga tunni teemade kohta saad koju kaasa ka põhjaliku kirjaliku materjali!

  Esimese taseme joogakursusele ja tundidesse on oodatud kõik joogahuvilised olenemata eelnevatest jooga-alastest teadmisest või kogemustest, soost või vanusest. Kindlasti on just see parim viis joogaga algust teha, sest nendes tundides saad lisaks praktikale ka vajalikud teoreetilised teadmised, mis ühtekokku moodustavad põhjaliku ja tervikliku joogaõpetuse, et iseseisvalt praktiseerida või siis kõrgematel tasemetel jätkata.

  NB! Hea painduvus EI OLE jooga eeldus, vaid tulemus!

  Isvara Joogakoolis oleme spetsiaalselt panustanud sellele, et Sinu joogatundi tulek võimalikult lihtsaks ja muretuks teha – kõik vajalik on meie hubases stuudios olemas – joogamatid, pleedid ja padjad. Võta kaasa vaid mugavad, soovitavalt naturaalsest materjalist riided – neid saad kohapeal vahetada.

  1. taseme joogatunni tasu on 15 eurot ning tunnid toimuvad 2 korda nädalas. Üks joogatund kestab 1h 45 min.

  Võimalus on käia ka kord nädalas intensiivses joogatunnis, kus käsitleme kaks teooriat korraga ning mille kestvus on 2h 45 min  ja selle tunni hind on 20 eurot.

  Samuti on võimalus soetada 100 EUR väärtuses joogakaart 90 euroga, võimaldades käia Sul erinevates tundides ning saades 10% soodust.

  Tutvu tunniplaaniga ja registreeru SIIT.

  Maksta saab kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega. Palume kindlasti tundi eelnevalt registreeruda, kuna kohtade arv on piiratud ja nii on Sulle tagatud koht Sulle sobivas joogatunnis.

  2. TASEME JOOGAKURSUS

  • Sissejuhatus
  • 2. taseme joogatund
  • KES ON TUNDI OODATUD?
  • MIDA KAASA VÕTTA?
  • KUI PALJU MAKSAB?

  Isvara Joogakooli 2. taseme joogakursus vastab rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli 2. taseme programmile. 2. taseme joogakursus koosneb 20 tunnist. Tunnid toimuvad 1 kord nädalas ja sisaldavad nii teoreetilist osa kui joogapraktikat.

  2. taseme kursusel on põhirõhk pranayama’ks ettevalmistusel. Pranayama’d on joogalikud eluenergia kogumise ja kontrollimise tehnikad, milles kasutatakse hingamist. Tutvume põhjalikult prana ja pranayama idee ja kontseptsiooniga ning täieliku joogahingamise baasvõtetega.

  Teoreetilises osas räägime teadvuse erinevatest kihtidest ja seadustest, teadlikust teadvusest ja alateadvusest. Metafüüsilisemad teemad puudutavad joogafilosoofia aluseid ning meditatsiooni. Samuti õpime ära mõned uued asanad ning mitu võimsat tehnikat energia sublimeerimiseks ja transformeerimiseks.

  Praktilises osas jätkame nii 1. kursusel  õpitud pooside kui ka uute tehnikate harjutamist. Teeme tundides asana’id, mudra’sid, bandha’sid, pranayama’t, meditatsioone ja muud põnevat.

  Kursuse lõppedes oled saanud juurde hulga uusi kasulikke joogatehnikaid, põhjaliku ülevaate pranayama’st ning mõistad jooga olemust juba sügavamal tasandil.

  2. taseme nõutavas mahus lõpetanud saavad tunnistuse ning edasi liikuda järgmise taseme kursusele. Seda diplomit tunnustab ka Agama Yoga joogakool, mis tähendab, et edasist joogateekonda saad Sa jätkata lisaks Isvara Joogakoolile ka kõikide teiste Agama Yoga aktiivselt tegutsevate õpetajate juures üle maailma. Lisainfot Agama Yoga joogakooli kohta loe SIIT. Selleks, et kursust lõpetada, peab läbitud olema 80% tundidest (10 tundi). Tund läheb kirja, kui oled osalenud nii teoorias kui praktilises osas.

  Iga joogatund sisaldab kuni tunniajalist teoreetilist osa ning ca 1,5 h hatha jooga praktikat, mis lõpeb sügava lõdvestusega.

  Iga tunni teemade kohta saad koju kaasa ka põhjaliku kirjaliku materjali!

  2. taseme kursusele pääsemiseks peab läbitud olema Isvara Joogakooli või mistahes Agama Yoga harukooli või aktiivse õpetaja poolt antud 1. taseme programm nõutavas mahus, mida tõendab vastav tunnistus.

  Isvara Joogakoolis oleme mõelnud sellele, et Sinu joogatundi tulek võimalikult lihtsaks ja muretuks teha – kõik vajalik on meie hubases stuudios olemas – joogamatid, pleedid ja padjad.

  Võta kaasa vaid mugavad, soovitavalt naturaalsest materjalist riided – neid saad kohapeal vahetada.

  2. taseme joogatunni hind on 15 eurot.

  Maksta saab kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega.

  Palume kindlasti tundi eelnevalt registreeruda, kuna kohtade arv on piiratud ja nii on Sulle tagatud koht sobivas joogatunnis.

  Tutvu tunniplaaniga ja registreeru SIIT.

  3. TASEME JOOGAKURSUS

  • Sissejuhatus
  • 3. taseme joogatund
  • KES ON TUNDI OODATUD?
  • MIDA KAASA VÕTTA?
  • KUI PALJU MAKSAB?

  Isvara joogaIsvara Joogakooli 3. taseme joogakursus vastab rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli 3. taseme programmile. 3. taseme joogakursus koosneb 20 tunnist. Tunnid toimuvad 1 kord nädalas ja sisaldavad nii teoreetilist osa kui joogapraktikat.

  3. taseme kursusel on põhirõhk pranayama omandamisel. Pranayama’d on võimsad joogalikud eluenergia kogumise ja kontrollimise tehnikad, milles kasutatakse hingamist. 2.tasemel saadud algteadmised pranayama’st rakendatakse praktiliste harjutuste kaudu ellu.

  Lisaks sisaldab see kursus üht iidset ja tõhusat kontsentreerumistehnikat, õpetusi sisendusvõimust, AUM meditatsioonist, laya joogast ja Shambhalast.Õpime mitu uut asana’t ning harjutame kõiki õpitud tehnikaid ka tundide praktilises osas: lisaks asana’tele teeme mudra’sid, bandha’sid, pranayama’t, kontsentreerumistehnikaid, meditatsioone ja muud põnevat.

  3. taseme kursus lõppeb Red Sash eksamiga, kus saad panna proovile nii kolme kursuse teoreetilised teadmised kui ka oma tehnilised joogaoskused. Selleks, et kursust lõpetada ja eksamit sooritada, peab läbitud olema 80% tundidest. Tund läheb kirja, kui oled osalenud nii teoorias kui praktilises osas. Samuti peab enne eksami sooritust olema läbitud 1. tase 100%.

  Eksami sooritanud saavad Red Sash kraadi, mis  näitab jooga põhimõtetes orienteerumist, 29 põhilise asana valdamist, teadmisi nende õigest sooritamisest ja mõjudest ning teiste jooga põhitehnikate tundmist.

  Iga joogatund sisaldab kuni tunniajalist teoreetilist osa ning  ca 1,5 h hatha jooga praktikat, mis lõpeb sügava lõdvestusega.

  Iga tunni teemade kohta saad koju kaasa ka põhjaliku kirjaliku materjali!

  3. taseme kursusele pääsemiseks peab läbitud olema Isvara Joogakooli või mistahes Agama Yoga harukooli või aktiivse õpetaja poolt antud 2. taseme programm nõutavas mahus, mida tõendab vastav tunnistus.

  Isvara Joogakoolis oleme mõelnud sellele, et Sinu joogatundi tulek võimalikult lihtsaks ja muretuks teha – kõik vajalik on meie hubases stuudios olemas – joogamatid, pleedid ja padjad.

  Võta kaasa vaid mugavad, soovitavalt naturaalsest materjalist riided – neid saad kohapeal vahetada.

  3. taseme joogatunni hind on 18 eurot.

  Maksta saab kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega. Palume kindlasti tundi eelnevalt registreeruda, kuna kohtade arv on piiratud ja nii on Sulle tagatud koht sobivas joogatunnis.

  Tutvu tunniplaaniga ja registreeru SIIT.

  PRAKTILISED NÕUANDED

  • veebifail-49-3527514759-OTule tundi tühja kõhuga – viimasest toidukorrast peab olema möödunud vähemalt 2 tundi. Samuti tuleb söömisega oodata vähemalt pool tundi peale hatha jooga praktikat.
  • Peale joogapraktikat on soovitav vähemalt 1,5 tundi hoiduda kontaktist veega (nt dušši võtmisest, vannist, ujumisest).
  • Eemalda harjutuste tegemise ajaks ehted, prillid, juukseklambrid ja kõik muud metallesemed, kuna need võivad pärssida peenenergiavoolu.
  • Väldi sünteetilisi rõivaid, kuna need isoleerivad sind kosmilistest energiatest, millega joogavõtete abil püütakse ühte sulanduda (kooskõla saavutada/ häälestuda). Vali nende asemel mugavad ja naturaalsed, üleni puuvillased või linased riided.
  • Iseseisvalt kodus joogaharjutusi sooritades palun tee ainult neid harjutusi, mis kursusel on näidatud (vähemalt selle perioodi jooksul, mil Sa testid süsteemi efektiivsust). Ära püüa järele teha suvalistest raamatutest avastatud või vastava volituseta inimestelt kuuldud joogatehnikaid, kuna need võivad osutuda ohtlikuks. Kõiki selle kursuse käigus antavaid õpetusi on testitud palju aastaid ning need on osutunud täiesti ohututeks, pakkudes nn kindlakskäidud rada.
  • Iseseisvalt praktiseerides ära muuda joogaharjutuste tegemise ettenähtud järjekorda, kuna need on mõeldud avama ja ergutama tšakraid teatud kindlas järjekorras. Järjekorra muutmisega võivad kaasneda tasakaalukaotus või muud ootamatud probleemid. Kui Sul ei ole piisavalt aega, et sooritada kogu harjutusteseeriat, vali neist ainult mõned (nt jäta välja need, mida Sa hetkel ei vaja), kuid tee neid siiski ettenähtud järjekorras. Mitte kunagi ära jäta tegemata soojendus- ega lõdvestusharjutusi - selle põhimõtte järgimine on ülioluline.

  4.-8. TASEME JOOGAKURSUSED

  • Sissejuhatus
  • 1. taseme joogatund
  • Kes on tundi oodatud?
  • Mida kaasa võtta?
  • Kui palju maksab?

  veebifail-38-3527511320-O

  I svara Joogakooli 4.-8. taseme joogakursused vastavad rahvusvaheliselt tuntud Agama Yoga joogakooli programmile.

  4.-8. taseme joogakursused on eelnevatest kursustest lühemad, kuid eeldavad regulaarset iseseisvat kodust praktikat. Iga tund sisaldab nii teooriat kui joogapraktikat.

  4. tasemel tuleb sügavam sissejuhatus laya joogasse, tšakratesse ning põnevad loengud õnnistamise tehnikast ning energeetilisest enesekaitsest. 5. tasemest edasi minnakse veel rohkem sügavuti tšakratega ning laya jooga praktikaga, keskendudes muladhara tšakrale, 7. taseme fookus on svadhistana tšakra ning 8. tasemel manipura tšakra. Lisaks tulevad uued õpetused värvidest ning  jätkame uute asanate, pranayamade, kriyade, mudrade, bandhade, enesekaitsetehnikate, tratakate, toitumisõpetuste, meeleseaduste ning joogafilosoofia õppega.

  Palun pane tähele, et initsiatsioone laya jooga meditatsiooni saavad anda ainuld Agama Yoga edasijõudnud õpetajad, seega Isvara Joogakoolis me neid edasi anda ei saa. Siiski saad kursused läbida ja edukalt praktiseerida ka ilma initsiatsioonideta, kuid kui oled minemas Agama Yoga kooli Tais või mõnele teisele Agama Yoga edasijõudnut õpetaja kursusele, siis saad täpsemalt uurida meditatsiooni initsiatsioonide kohta.

  I ga joogatund sisaldab nii teoreetilist osa kui ka hatha jooga praktikat, mis lõpeb sügava lõdvestusega.  Teooria ja praktika tasakaal oleneb vastava tunni teema mahust. Hatha jooga on klassikaline ja autentne joogastiil, mis on pärit iidsetest India ja Tiibeti tantristlikest joogatekstidest. Ha tähendab otsetõlkes päikest ja tha kuud ning see viitab nais- ja meesenergiate tasakaalustamisele iga inimese olemuses.

  Iga tunni teemade kohta saad koju kaasa ka põhjaliku kirjaliku materjali!

  4. taseme kursusega saad liituda siis, kui Sul on pärast 3. taseme lõpetamist edukalt sooritatud ka Red Sash eksam. Iga vastava kõrgema tasemega saad liituda, kui eelnev tase on läbitud 80% ulatuses.

  Isvara Joogakoolis oleme spetsiaalselt panustanud sellele, et Sinu joogatundi tulek võimalikult lihtsaks ja muretuks teha – kõik vajalik on meie hubases stuudios olemas – joogamatid, pleedid ja padjad. Võta kaasa vaid mugavad, soovitavalt naturaalsest materjalist riided – neid saad kohapeal vahetada.

  4.-8. taseme joogatunni tasu on 18 eurot ning tunnid toimuvad 1 kord nädalas. Üks joogatund kestab 2h 30 min.

  Samuti on võimalus soetada 100 EUR väärtuses joogakaart 90 euroga, võimaldades käia Sul erinevates tundides ning saades 10% soodust.

  Tutvu tunniplaaniga ja registreeru SIIT.

  Maksta saab kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega. Palume kindlasti tundi eelnevalt registreeruda, kuna kohtade arv on piiratud ja nii on Sulle tagatud koht Sulle sobivas joogatunnis.

  Saa osa meie värsketest uudistest!

  Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!