Recent Comments

Welcome On Mobius

Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

Our Skills

WordPress90%
    Design/Graphics75%
    HTML/CSS/jQuery100%
    Support/Updates80%

Õpetajad

K

õik Isvara Joogakooli õpetajad on õppinud rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli peakorteris Tais, on läbinud selle kooli intensiivse 500-tunnise õpetajate koolituse ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF. Isvara Jooga kooli õpetajate õpetaja on Swami Vivekananda Saraswati.

Swami Vivekananda Saraswati 2008

SWAMI VIVEKANANDA SARASWATI

Swami Vivekananda Saraswati on rahvusvahelise Agama Yoga kooli asutaja ning tema koostatud autentset joogaprogrammi,mis baseerub ehedatel India ja Tiibeti tantristlikel traditsioonidel, annavad edasi Isvara Jooga kooli õpetajad. See hõlmab ka jooga metoodika korrektset edasiandmist- initsiatsiooni.

Swami Vivekananda õpetab haruldast ja peaaegu kadunud joogastiili, rõhutades energia teadlikkust, tšakrate äratamist, resonantsi teaooria rakendust ja sügavate teadvuse seisundite saavutamist. Ta on tänapäeval üks vähestest õpetajatest, kelle spetsiifiline ekspertiis hõlmab samuti autentse tantra ning Kashmiri Shaivismi õpetusi. Kashmiri Shaivism on üks Idamaade kõige kõrgeim vaimne ja metafüüsiline süsteem. Vivekananda õpetused on selged, lihtsad ja konkreetsed ning neil on ka sügav pratikline rakendus. Selline lähenemine võimaldab tal näidata selgeid seoseid jooga ja metafüüsika, teaduse ja esoteerilise kristluse ning meie igapäeva 21. sajandi elu vahel. Swamil on ka elektroonika inseneri magistrikraad ning ta on Mensa liige (ühing, mille liikmeks oodatakse kõiki, kelle IQ on inimkonna top 2% hulgas).

Tiina pilt ruut

TIINA PAPPEL

Tiina tegi esmatutvust joogaga pingelisel eluperioodil, mil peale tööd dvd-de vahendusel tehtud kodused joogatunnid aitasid tal elurõõmu ja sisemist tasakaalu säilitada.

Tehnikaülikoolist saadud rahvusvahelise ärijuhtimise haridus võimaldas küll huvitavaid väljakutseid, nagu kaasalöömine KUMU ehituse korraldamises, IT startup ettevõtte käivitamises ja projektijuhtimine reklaamiagentuuris, kuid kõige selle juures tundis Tiina, et midagi tähtsat on justkui veel avastamata.

Tundes järjest kasvavat huvi inimese sisemaailma, inimsuhete dünaamika ja universumis valitsevate „nähtamatute“ seaduste vastu, asus ta 2012. aastal õppima Holistika Instituuti. Selle elumuutva sammuga avanes tema jaoks uus maailm ning tundes vajadust sellesse kaasata ka oma keha, läks ta samal aastal Agama Yoga Eesti harusse õppima joogat ja tantrat. Olles lummatud saadud õpetuste terviklikkusest, autentsusest ning reaalsetest tulemustest, oli järgmiseks loogiliseks sammuks Agama Yoga peakorteris Tais joogaõpetajate 3-kuulise intensiivkursuse läbimine.

Alates sellest on jooga õpetamine olnud Tiina kirg ja põhitegevus. Tänaseks on sellele lisandunud ka holistilise regressiooniterapeudi põnev ja arendav töö. Tiina on emaks kahele kaunile tüdrukhingele ja naiseks armastavale kaasale. Vabal ajal aga leiab Tiina end sageli tantsupõrandalt, et läbi Afro-Ameerika kirglike ja sensuaalsete tantsude kogeda Shiva ja Shakti kaunist mängu.

karolin (1)

KAROLIN TSARSKI

Karolin on vaimsuse ja jooga vastu huvi tundnud juba teismeeast, kui ta lubas endale, et kunagi ta joogaga ka tegelema hakkab. Karolin on lõpetanud The London School of Economics and Political Science antropoloogia eriala, kust sai inspiratsiooni tutvuda šamanismiga ning sealt edasi alustas ta joogaga ja läbis reiki, Hawaii lomi-lomi massaaži ja tantra kursuseid. 2011. aastal suundus ta intensiivsele joogakursusele Agama Yoga Mehhiko harus, mille põhjalik koolitus koondas tema jaoks erinevatest koolkondadest tulenevad vaimsuse sügavad tõed ühtseks ja loogiliseks tervikuks ning tänu Agama Yoga kvaliteetsetele ja põhjalikele õpetustele otsustas ta jätkata õpinguid Agama Yoga koolis. Ta jätkas jooga ning tantra õpinguid Agama Yoga Eesti harus ning läbis 2014. aastal joogaõpetaja koolituse Agama Yoga peakorteris Tais. 2017. aastal õppis ja õpetas Karolin pool aastat Agama Yoga Kolumbia harus lõpetades Agama Yoga hatha jooga koolitusprogrammi ning omandas Swami Vivekananda Saraswatilt Agama Yoga 2. astme õpetaja tiitli.

rajendra

RAJENDRA

Rajendra õppis ülikoolis energeetikat. Teda on ikka huvitanud, kuidas nähtamatud asjad toimivad. Uudishimu viis ta iseenda avastamise teele kus ta alustas 2011. aastal Agama Eesti harus Hatha jooga esimese tasemega. Just sealt sai ta hea süsteemse pildi mõistmaks seda maailma, mida ei saa käega katsuda ega silmaga näha.Tänu huvitavale ja motiveerivale Agama kooli teooriale sai temast tubli praktik.

Tahtest olla maailmas kasulik ja jagada headust, õppis ta 2015 aastal Tais Agama joogakoolis joogaõpetajaks.

160723_untitled_001

NELLI TIMM

Nelli on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse kiitusega ning töötanud seejärel nii Eestis, Belgias kui Bosnia ja Herzegovinas. Väljakutseks on ta endale seadnud materiaalse ja vaimse tee ühildamise.

Elu müsteeriumite vastu on Nelli huvi tundnud juba teismelisena, kuid lõplik äratundmine tuli 2011.a. kui üks tööperiood lõppes ja Nelli hakkas otsima teed, kuidas tuua oma ellu tegelik tasakaal ja hingerahu. Järgnes intensiivne aasta õppides tantrat, joogat, meditatsiooni, ayurvedat, astroloogiat, kristalliteraapiat ja reikit – huvid ja tehnikad, mis köidavad teda tänaseni.

Nelli on juba 6dant aastat Agama joogasüsteemi õpilane ning alates 2016.a. detsembrist ka sertifitseertitud hatha jooga õpetaja (Agama joogakooli 200h programm). Lisaks õpib ta Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustamist.