Sündmused

Isvara Joogakooli sündmused 

Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida siin.

Tasuta spirituaalsed filmiõhtud

21. detsember 18.00-20.15

Film-in-California-Conference-1

„S pirituaalsete filmide vaatamine võib osutuda väga sügavaks praktikaks vaimsete teadmiste süvitsi mõistmisel. Kui üks pilt on tuhat sõna, siis vaimselt inspireerivate filmide teadlik vaatamine võib veelgi sügavamalt toetada joogakoolis ja kursustel õpitud teadmisi.

Spirituaalsed filmiõhtud on tasuta ning eestikeelsete subtiitritega!

Detsembri filmiõhtu soojendab südant. Mängufilm „Brother Sun, Sister Moon“ räägib loo Assisi pühakust Franciscus. Vaimne muutumine toimus Franciscusega pärast raskes seisundis sõjast naasmist. Tema vankumatu pühendumine ja kõrgemate printsiipide järgimine tõi kaasa suure hulga järgijaid ning ka vaenlasi. Film annab hea ülevaate, missugune näeb välja elu südame tasandil.

Meestejooga

16. detsember, 18.00-20.30

Kalender (5)

„M ehel peavad olema mõlemad: selgroog ning süda. Ta peab jõudma täiuslikust armastusest ja teadvusest kaugemale, mis teostub praeguse hetke piiritusse avarusse sukeldudes. Selleks on vaja julgust. See on tõelise mehe tee.“ D.Deida

Praegusel ajal on keeruline olla mees. Oled võtnud endale miljon toimetamist. Sa leiad endale asendustegevusi, et mitte olla silmitsi iseendaga. Kõik see väsitab ja ei täida. Püüad olla teistele meelejärgi, vaatamata sellele, ei saavuta sa heakskiitu. Tegelikult sa tead ise, mis sulle hea on.

Mis on meheks olemise sisu? Mis on selle kõige mõte?
Meestejooga on selleks, et kogu valitseva segaduse keskel saada selgust. Mõistmine sünnib siin ja praegu. Puudutame praegust hetke läbi meditatsiooni ja joogapraktika. Toetust annavad mehed, kes on samal teekonnal. Sellist kooslust pakuvad meestejooga kokkusaamised. Iga kuu keskendume ühele teemale.

Teemad:

Detsember: Kangelane ja süda.
Kangelane valib ise endale väljakutsed. Süda on kompassiks ja ütleb, mis on õige ja mis vale.

Jaanuar: Seksuaalsus.
Seksuaalenergiast oleneb elus edasiminek, väekus ja efektiivsus.

Veebruar: Loomine.
Eluhetked on meie looming. Ole teadlik ja võta vastutus oma elu ees.

Märts: Missioon.
Ilma missioonita tunneb mees, et elul pole mõtet. Sulle on kingitud anded, anna maailmale oma osa.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Tasuta joogapraktikad

Uus kuupäev selgub peagi!

„T asuta joogapraktikatesse on oodatud kõik joogasõbrad! Teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika kuid siin tundides keskendume vaid ühe spetsiifilise tšakra äratamisele, avamisele ja tunnetamisele ning vastavate mõjude kogemisele.

Muladhara tšakra- vitaalsus, elujõud, energia

Svadhistana tšakra- loomingulisus, kujutlusvõime, fantaasiarikkus

Manipura tšakra- tahtejõud, enesekindlus, julgus

Anahata tšakra- tingimusteta armastus, alandlikkus, pühendumine

Vishuddha tšakra- puhtus, esteetilisus, aeg ja ruum

Ajna tšakra- meele kontroll, keskendumine, taipamine

Sahasrara tšakra- kiindumatus, teadvuse avardumine, selgus

cherry teksti sees (1)

Tantra jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design

„T antra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Paarijooga ja südamemeditatsioon

Uus kuupäev selgub varsti!

„P aarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning üksteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat.

Samas võib paarijoogaga liituda ka üksinda ning leida partner kohapeal, tunda end vabalt ning kogeda koosloomise rõõmu.

Paarijooga lõpus teeme imeilusa südamemeditatsiooni, mis aktiveerib meis tänulikkuse, alandlikkuse ja tingimusteta armastuse tundeid.

Tulla võid kas kaaslasega või ka üksi- etteregistreerimisel saame teada anda kas on paaris arv osalejaid!

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest inimese kohta!

“Isegi kui me seda ei kahtlusta, on armastus universumi ülim seadus: müstiline seadus, mis valitseb ja juhib kõike, alates elutust aatomist kuni ratsionaalsete olevuste ühildumiseni välja. 

Kõik meie tegevused ja mõtted saavad alguse sellest armastusest ja selle poole on nad tõmmatud, justkui vastupandumatu külgetõmme jumalikule keskusele…

Jooga on teadmiste teekond ja samal ajal armastuse ja armastamise teekond. Seega on targad inimkonnale edasi andnud poosid, mida sooritada paarina, et need suhted mis meil on, oleks harmoonilised ja vaimsed.

Nende asanate järjepidev praktika aitab Sul ja Su partneril areneda vaimselt ja ülendada teie hingi, et jõuda Ülima Vabaduseni, koos armsamga. Selle joogapraktika südames on loomulikult- ARMASTUS. “

Untitled design (1)

Teadliku unenägemise ehk nidra jooga praktika

Uus kuupäev selgub varsti!

Untitled design (2)

„N idra jooga ehk teadliku unenägemise joogaõhtul teeme ettevalmistava joogapraktika (1h), ning seejärel teeme nidra jooga praktika (45min).

Teooriat me sellel õhtul ei käsitle, nidra jooga teooriast räägime esimese taseme kursuse raames tunnis number 45, huvi korral jälgi Isvara Joogakooli kalendrit ja uudiskirja!

“Jooga nidrat peetakse tantristlikuks praktikaks, sest tantras peaks meele evolutsioon muutuma spontaanseks . Sa ei pea oma loomuse, harjumuste ja piirangutega võitlema, sest nii tehes, lood sa vaenulikkust iseendas. Seega, enamus inimesi, kes proovivad end parandada läbi uskliku tee muutuvad skisofreeniliseks.”
– Swami Satyananda Saraswati

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Naistejooga: menstruatsioon ja brahmacharya

Uus kuupäev selgub varsti!

„J ooga teaduse kohaselt peitub menstruatsioonis tohutu energia ja võimas vägi.

Siin naisteõhtul vaatamegi lähemalt, kuidas saame igakuiselt kasutada seda energiat sügavaks enesearenguks ja vaimseks kasvuks.

Teeme joogapraktika keskendudes just neile harjutustele, mis on menstruatsiooni ajal kasulikud ning räägime ka nendest, mida tuleks vältida.

Lisaks jagame muid nõuandeid ja nippe, mis aitavad päevade ajal oma naiselikku väge vaimseks arenguks suunata ja kasutada.

Samuti läheme rännakule enda sisse, et vaadata oma suhet menstruatsiooni ja naiselikkusega ning teeme sellega seoses ka väestava meditatsiooni.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

8099585654_eb5696f009

Transfiguratsioon

Uus kuupäev selgub varsti!

13782088_382583428532624_6876738775799740932_n

„T ransfiguratsioon on tantristlikust õpetusest tulenev termin ning praktika, mille eesmärgiks on näha kõiges ja kõigis kõrgema teadvuse manifestatsiooni.

Teeme transfiguratsiooni meditatsiooni, kus vaatame pikema aja vältel erinevate inimeste silmadesse. Silmad on meie hinge peegel, seega püüame näha teise inimese kõrgemat olemust, tema hinge.

“Näeme, et tantrismis valitseb omapärane suhtumine välismaailma: seda ei käsitleta tõelusena, mis võib esitada indiviidile oma nõudmisi, vaid toormaterjalina selleks, et vormida kujutluses soovitud maailm millest lähtuvad tugevad emotsionaalsed impulsid mõjutavad tantriku psüühikat soovitud suunas. Arenendud kujustamisvõime lubab ka täielikult välja lülitada ebameeldivast ümbrusest- isegi tänavahääled muunduvad tantriku kõrvus kauniks muusikaks…
…mehe ja naise kehas on šiva ja šakti ontoloogilised printsiibid. Seetõttu, et tunnetada absoluutset tõde, või teisisõnu, saavutada ülim vaimne eesmärk, peavad mees ja naine kõigepealt mõistma, et nad on šiva ja šakti kehastused.” – Ingvar Luhaäär, Erootika Ajalugu

Oleme tänuliukd 10 EUR vahetusenergia eest!

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!