Recent Comments

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Sündmused

  Isvara Joogakooli sündmused 

  Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
  ette registreerida siin.

  Spirituaalsed filmiõhtud

  Uus hooaeg algab septembris!

  „S pirituaalsete filmide vaatamine võib osutuda väga sügavaks praktikaks vaimsete teadmiste süvitsi mõistmisel. Kui üks pilt on tuhat sõna, siis vaimselt inspireerivate filmide teadlik vaatamine võib veelgi sügavamalt toetada joogakoolis ja kursustel õpitud teadmisi.

  Spirituaalsed filmiõhtud on tasuta ning eestikeelsete subtiitritega!

  Film-in-California-Conference-1

  Meestejooga

  Uus hooaeg algab septembris!

  Kalender (5)

  „S ul on anda sellele maailmale midagi. Just andmine ongi sinu töö. Sul ei ole vaja olla parem kõikidest teistest, vaid vaadata otsa enda hirmudele ja teada enda tugevusi, iga päevaga saada paremaks versiooniks iseendast. Teadmine, et oled panustanud vastavalt oma hetke võimetele, teeb tugevaks ja annab jõudu, isegi kui ei saavutanud oma eesmärki. Jõuad sinna varem või hiljem, kui mitte seda, siis teist teed pidi. Sina oled oma saatuse sepp.

  Ikka tuleb elus ette raskemaid ja kergemaid aegu. Kui oled eksinud, siis kamraad näitab teed. Me saame kokku, et võimendada ja arendada mehe olemuslikke väärtusi. Teeme joogat ja räägime juttu.

  Meestejooga saab toimuma Septembrist-Maini kuu igal teisel pühapäeval. Iga kord keskendume ühele teemale.

  • Maikuu teemaks on  transfiguratsioon!

  Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

  Ooo…orgasm! Naiste naudingu kursus

  Uus kuupäev selgub varsti!

  „K ui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

  Oo orgasmi kursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada ja saada sügavamat kontakti oma seksuaalenergiaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me kõik olla sellega konaktis ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks. Aga igal naisel on võimalus see energia endas äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

  Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist ning iga naine saab võtta vastutuse ka ise ennast ainult mõttejõuga viia orgasmiseisundisse iga hetk kui ta seda soovib.

  Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis selle energia äratavad ning mille edasisel kodusel praktikal võime kogu elust saada hoopis orgastilisema kogemuse.

  “Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.”-David Deida

  “Valgustumine on naise suguelundites”- Buddha

  Oleme tänulikud kui vaheusenergiaks annaksid 75 EUR.

  cherry teksti sees (1)

  Tantra jooga

  Uus kuupäev selgub varsti!

  Untitled design

  „T antra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

  Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

  Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

  Paarijooga ja südamemeditatsioon

  Uus kuupäev selgub varsti!

  „P aarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning üksteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat.

  Samas võib paarijoogaga liituda ka üksinda ning leida partner kohapeal, tunda end vabalt ning kogeda koosloomise rõõmu.

  Paarijooga lõpus teeme imeilusa südamemeditatsiooni, mis aktiveerib meis tänulikkuse, alandlikkuse ja tingimusteta armastuse tundeid.

  Tulla võid kas kaaslasega või ka üksi- etteregistreerimisel saame teada anda kas on paaris arv osalejaid!

  Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest inimese kohta!

  “Isegi kui me seda ei kahtlusta, on armastus universumi ülim seadus: müstiline seadus, mis valitseb ja juhib kõike, alates elutust aatomist kuni ratsionaalsete olevuste ühildumiseni välja. 

  Kõik meie tegevused ja mõtted saavad alguse sellest armastusest ja selle poole on nad tõmmatud, justkui vastupandumatu külgetõmme jumalikule keskusele…

  Jooga on teadmiste teekond ja samal ajal armastuse ja armastamise teekond. Seega on targad inimkonnale edasi andnud poosid, mida sooritada paarina, et need suhted mis meil on, oleks harmoonilised ja vaimsed.

  Nende asanate järjepidev praktika aitab Sul ja Su partneril areneda vaimselt ja ülendada teie hingi, et jõuda Ülima Vabaduseni, koos armsamga. Selle joogapraktika südames on loomulikult- ARMASTUS. “

  Untitled design (1)

  Teadliku unenägemise ehk nidra jooga praktika

  Uus kuupäev selgub varsti!

  Untitled design (2)

  „N idra jooga ehk teadliku unenägemise joogaõhtul teeme ettevalmistava joogapraktika (1h), ning seejärel teeme nidra jooga praktika (45min).

  Teooriat me sellel õhtul ei käsitle, nidra jooga teooriast räägime esimese taseme kursuse raames tunnis number 45, huvi korral jälgi Isvara Joogakooli kalendrit ja uudiskirja!

  “Jooga nidrat peetakse tantristlikuks praktikaks, sest tantras peaks meele evolutsioon muutuma spontaanseks . Sa ei pea oma loomuse, harjumuste ja piirangutega võitlema, sest nii tehes, lood sa vaenulikkust iseendas. Seega, enamus inimesi, kes proovivad end parandada läbi uskliku tee muutuvad skisofreeniliseks.”
  – Swami Satyananda Saraswati

  Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

  Naistejooga: menstruatsioon ja brahmacharya

  Uus kuupäev selgub varsti!

  „J ooga teaduse kohaselt peitub menstruatsioonis tohutu energia ja võimas vägi.

  Siin naisteõhtul vaatamegi lähemalt, kuidas saame igakuiselt kasutada seda energiat sügavaks enesearenguks ja vaimseks kasvuks.

  Teeme joogapraktika keskendudes just neile harjutustele, mis on menstruatsiooni ajal kasulikud ning räägime ka nendest, mida tuleks vältida.

  Lisaks jagame muid nõuandeid ja nippe, mis aitavad päevade ajal oma naiselikku väge vaimseks arenguks suunata ja kasutada.

  Samuti läheme rännakule enda sisse, et vaadata oma suhet menstruatsiooni ja naiselikkusega ning teeme sellega seoses ka väestava meditatsiooni.

  Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

  8099585654_eb5696f009

  Transfiguratsioon

  Uus kuupäev selgub varsti!

  13782088_382583428532624_6876738775799740932_n

  „T ransfiguratsioon on tantristlikust õpetusest tulenev termin ning praktika, mille eesmärgiks on näha kõiges ja kõigis kõrgema teadvuse manifestatsiooni.

  Teeme transfiguratsiooni meditatsiooni, kus vaatame pikema aja vältel erinevate inimeste silmadesse. Silmad on meie hinge peegel, seega püüame näha teise inimese kõrgemat olemust, tema hinge.

  “Näeme, et tantrismis valitseb omapärane suhtumine välismaailma: seda ei käsitleta tõelusena, mis võib esitada indiviidile oma nõudmisi, vaid toormaterjalina selleks, et vormida kujutluses soovitud maailm millest lähtuvad tugevad emotsionaalsed impulsid mõjutavad tantriku psüühikat soovitud suunas. Arenendud kujustamisvõime lubab ka täielikult välja lülitada ebameeldivast ümbrusest- isegi tänavahääled muunduvad tantriku kõrvus kauniks muusikaks…
  …mehe ja naise kehas on šiva ja šakti ontoloogilised printsiibid. Seetõttu, et tunnetada absoluutset tõde, või teisisõnu, saavutada ülim vaimne eesmärk, peavad mees ja naine kõigepealt mõistma, et nad on šiva ja šakti kehastused.” – Ingvar Luhaäär, Erootika Ajalugu

  Oleme tänuliukd 10 EUR vahetusenergia eest!

  Saa osa meie värsketest uudistest!

  Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!