Recent Comments

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Kalender

  Palume Sul ennast tundi kindlasti broneerida – kuna meie stuudiosse mahub kindel arv osalejaid, siis tagab see Sulle koha soovitud tunnis ja sobival ajal.
  Esimese taseme kursusega saad liituda igal ajal. Loe kursuse kohta põhjalikumalt SIIT. Teiste joogatundide kohta loe kirjeldust tunniplaani all ja erisündmuste kohta SIIT.

  Hatha jooga praktika

  Hatha jooga praktika tunniga on oodatud liituma kõik huvilised nii algajad kui edasijõudnud.  Siin tundides teeme ainult praktika ning loenguid see tund ei sisalda. Tunniga võid liituda ka siis, kui Sa Isvara Joogakooli kursustel ei käi. Ilus algus nädalvahetusele!

  2 & 3 taseme tunnid

  Isvara Joogakoolis 2. tasemega saad liituda, kui Sul on läbitud vähemalt 80% Isvara Joogakooli 1. taseme programmist. Kolmanda tasemega saad liituda, kui Sul on läbitud vähemalt 80% 2. taseme programmist.  Erinevalt 1. taseme kursusest, millega võis liituda igal ajal ja käia kas järjest või üksikutes tundides, siis 2 & 3 tasemega soovitame liituda algusest ja käia kursus järjest läbi, kuna teemad on põhjalikumad ja toetuvad rohkem eelnevalt õpitule. 2 & 3 taseme kohta saad rohkem lugeda SIIT.

  4.-8. taseme tunnid

  4. tasemega oled oodatud liituma, kui Sul on pärast 3. taseme lõpetamist edukalt sooritatud “Red Sash” eksam. Iga järgneva kõrgema taseme kursusega saab liituda, kui oled eelnevalt läbinud vähemalt 80% tundidest.

  Edasijõudnute tunnid

  Edasijõudnute  grupis saavad osaleda kõik, kes on lõpetanud Isvara Joogakooli või mõne muu Agama Yoga haru 3. taseme.

  Eratunnid- Sinule sobival ajal

  Isvara Joogakoolis on Sul võimalus võtta ka jooga eratunde. Eratunnis on õpetaja tähelepanu ainult Sinul. Eratunnina saad võtta kas Isvara Joogakooli 1.-8. taseme kursuste tunde, kus tunniga kaasneb alati teooria loeng ning anname Sulle ka kursuse materjali, kusjuures tunni teema saad valida ise. Samuti on võimalus võtta joogapraktika eratundi, kus praktikat saab kohendada vastavalt Sinu vajadustele.