Recent Comments

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Kalender

  Palume Sul ennast tundi kindlasti broneerida – kuna meie stuudiosse mahub kindel arv osalejaid, siis tagab see Sulle koha soovitud tunnis ja sobival ajal.

  Esimese taseme kursusega võid liituda igal ajal.

  Kõikide tundide kohta on lühikirjeldus kalendris ja kalendri all, põhjalikumalt saad kursuste kohta lugeda  SIIT ja erisündmuste kohta SIIT.

  1. taseme joogakursus

  1. taseme joogakursusega on oodatud liituma kõik huvilised ja sellega saab liituda igal ajal. Iga tund sisaldab teooriat ning praktikat. Loe põhjalikumalt SIIT. 

  2 & 3 taseme tunnid

  Isvara Joogakoolis 2. tasemega saad liituda, kui Sul on läbitud vähemalt 80% Isvara Joogakooli 1. taseme programmist. Kolmanda tasemega saad liituda, kui Sul on läbitud vähemalt 80% 2. taseme programmist.  Erinevalt 1. taseme kursusest, millega võis liituda igal ajal ja käia kas järjest või üksikutes tundides, siis 2 & 3 tasemega soovitame liituda algusest ja käia kursus järjest läbi, kuna teemad on põhjalikumad ja toetuvad rohkem eelnevalt õpitule. 2 & 3 taseme kohta saad rohkem lugeda SIIT.

  4.-8. taseme tunnid

  4. tasemega oled oodatud liituma, kui Sul on pärast 3. taseme lõpetamist edukalt sooritatud “Red Sash” eksam. Iga järgneva kõrgema taseme kursusega saab liituda, kui oled eelnevalt läbinud vähemalt 80% tundidest. Loe lähemalt SIIT.

  Edasijõudnute tunnid

  Edasijõudnute  grupis saavad osaleda kõik, kes on lõpetanud Isvara Joogakooli või mõne muu Agama Yoga haru 3. taseme.

  Noortejooga

  (Praegu pausil)Noortejooga on suunatud 16-19 aastastele noortele, kuid sügava huvi korral võib liituda alates 12. eluaastast. Noortejoogas võtame läbi 1. taseme programmi, iga tund sisaldab teooriat ja praktikat.  1. taseme programmi kohta saad lugeda SIIT. 

  Erisündmused

  Isvara Joogakoolis leiab aset mitmeid erisündmuseid nagu näiteks spirituaalsed filmiõhtud, eraldi kursused naistele ja meestele, teadliku unenägemise praktikad, tantra jooga praktikad ja palju muud. Loe erisündmuste kohta täpsemalt sündmuste lehelt.   

  Eratunnid- Sinule sobival ajal

  Isvara Joogakoolis on Sul võimalus võtta ka jooga eratunde. Eratunnis on õpetaja tähelepanu ainult Sinul. Eratunnina saad võtta kas Isvara Joogakooli 1.-8. taseme kursuste tunde, kus tunniga kaasneb alati teooria loeng ning anname Sulle ka kursuse materjali, kusjuures tunni teema saad valida ise. Samuti on võimalus võtta joogapraktika eratundi, kus praktikat saab kohendada vastavalt Sinu vajadustele.

  Saa osa meie värsketest uudistest!

  Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!