ISVARA JOOGAKOOL KUTSUB sind põhjalikule joogakursusele!

Oled oodatud kursusele kolmapäeviti 18.00-20.45

TULEN JOOGAkursusele!

Sisesta enda nimi ja e-mail ning saadame Sulle täpsema info e-mailile

1. taseme joogakursus hõlmab tervikliku joogateaduse õpetust koos teooria ja praktikgaga.

Igas tunnis saad kaasa põhjalikud kirjalikud materjalid.

Esimese taseme kursuse läbimisel saad jätkata õpinguid edasijõudnute kursustel. Isvara Joogakoolis saad omandada kuni 11 joogakursuse taset.

Isvara Joogakool on ainulaadne joogakool Eestis, kus saad omandada põhjaliku joogahariduse. Programm baseerub India ja Tiibeti jooga traditsioonilistel tekstidel.

“Isvara on pakkunud kõike olulist süsteemselt, parajates annustes, ajastuses ja tempos minu jaoks. Samas, ja see on väga oluline, saab teie kõikide, väga professionaalsete õpetajatega, viibida tunnis olles ’omas mullis’, meditatiivses seisundis, turvaliselt, ennast täiesti vabana tundes. Nii ju ainult saabki iseennast üles leida.”
Annika