Sündmused

ISVARA JOOGAKOOLI SÜNDMUSED 

Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida siin või kirjutades info@isvarajoogakool.ee

Vaikuse ja jooga retriit Türgis

19-26 august 2023

Ole vaikne.

Sisene vaikusesse.

Vaikus on kese.

Vaikus on südame koobas.

-Swami Shivananda

Oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses .

Esimene päev on planeeritud saabumiseks ning viimane päev minemiseks.

“Lausa uskumatu kui palju läbielamisi mul selle nädalaga oli nii mitmel tasandil, see on hämmastav, vaadeldes oma meele ja sisemise rahu seost. See on uskumatu kui palju taipamisi mul oli.”

Retriidi ajal viibime vaikuses. Palume selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid. Samuti palume mitte lugeda raamatuid.

Päeva peale on planeeritud nii meditatsioone, joogapraktikat, rituaale, enesevaatlust kui ka teisi tegevusi.

“Raske on leida sõnu, et tänada. Oli õhku olla, oli õhku teha, ei olnud midagi üleliia pinguldatud. Ma sain naerda ja ma sain õnnest nutta ja valust nutta ja kõike-kõike – kõik sai läbi tehtud. Ma olen väga õnnelik, et ma tulin ja tagasi joogalainele sain.” 

Loe lisaks osalejate kogemusi SIIT blogist.

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

“See, et kõik on läbi tehtud, andis väga palju juurde. Ma saavutasin eesmärgi, ma tõesti tundsin sügavat rahu.” 

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus on 1200 EUR ja sisaldab:

-Majutust 7 ööd. Majutus on lihtne ashrami stiilis kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust (spetsiaalselt keha puhastamise eesmärgiga valmistatud lihtsad ja maitsvad taimsed toidud)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama
Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur suvel on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson. Ashramis on võimalus kohtuda ja suhelda ka Siddhashrami guru Yogi Adnan Çabukiga.

“Kõik oli imeline.”

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu 600 EUR  hiljemalt 1. juuniks 2023 EUR MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK. Retriit toimub, kui 1. juuniks 2023 on tasunud 15 inimest. Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

“Kõik on täiuslik.”

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue

Meditatsioonipraktika

Uus kuupäev selgub peagi!

Meditatsioon on teadlikumaks saamise tööriist. Meditatsioonitundides, mis toimuvad regulaarselt kord kuus, teeme võimalikult palju praktikat. Alustame meelt puhastava hingamisseeriaga, kuid põhiliselt teeme lihtsat hingamisele keskendumise Anapana meditatsiooni, mille on andnud meile Buddha õpetused.

Oled oodatud nii siis, kui Sa ei ole meditatsiooniga varem kokku puutunud kui ka siis, kui oled juba kogenud mediteerija, aga soovid seda teha grupi ja ruumi toetavas õhkkonnas.

Meditatsioonipraktikat viib läbi Isvara Joogakooli õpetaja Rajendra.

Osaluspanus: 15 EUR

Mehe vägi

16. aprill

See koolitus on mõeldud kõikidele imelistele meestele, kellel on huvi mõista nii iseenda seksuaalenergiat individuaalselt kui ka selle imelise energia dünaamikat mehe ja naise vahel ja seda just läbi naise perspektiivi. Kursust viib läbi Karolin Tsarski.

Vaatame siin kursusel teemasid nagu mida naised tegelikult tahavad, mis tegelikult naises sügava erutuse tekitab ja mis tal põlved nõrgaks võtab.

Räägime mehe ja naise vahelistelisest erinevustes nii üldiselt kui seksuaalselt ja viisidest, kuidas nad saavad siiski omavahel harmooniliselt toimida, et mõlemad pooled saaksid sügava rahulduse.

Vaatame mehe seksuaalsust läbi tantristliku, taoistliku ja tänapäeva meditsiini perspektiivi ning räägime lahti ejakulatoorse kui kogu keha energeetilise orgasmi.

Teeme ka erinevaid praktikaid ja harjutusi nagu jooga ja meditatsioon, et luua ühendus oma meheliku väega ja sügava orgastilisusega.

Riietu mugavalt, et saaksid teha joogat ja istuda matil.

Kursuse teemadel jagan Sinuga ka põhjalikke kirjalikke materjale.

Osaluspanus: kuni 9. aprill 150 EUR, alates 10. aprill 175 EUR.

Tantra jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

Tantra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Naiste naudingukursus

online programm 

Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

See kursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada oma seksuaalenergia ja saada sügavama kontakti oma naiselikkuse allikaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me olla sellega kontaktis. Vägi ei voola meie kehas ja olemuses vabalt ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks või puudulikuks. Igal naisel on võimalik see energia endas üles äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.
Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist. Iga naine saab võtta vastutuse enda kätte. Ka mõttejõuga võib viia end orgasmiseisundisse siis, kui vaid soovid. Iga päev ja iga hetk võib muutuda orgastiliseks. Kui sa leiad endas naiselikkuse allika, suudad sa sellega vajadusel kogu aeg kontakti võtta.
Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis naiselikkuse energia üles äratavad. Regulaarse harjutamisega võime kogu oma elust luua hoopis orgastilisema kogemuse.

Teekond, kuhu Sa oled astumas sellel kursusega, algab kõigepealt lahti laskmisest, lubamisest endal laskuda iseendasse ja vabastada kõik, mida me enam ei vaja ja kõik, kes me tegelikult ei ole, et luua ühendus iseenda tõelise olemusega. Me äratame ja taastame ühenduse oma füüsilise, emotsionaalse ja mentaalse kehaga läbi sügava joogapraktika. Me laskume oma keha austamisse, aktsepteerimisse ja armastamisesse. Me lähme süvitsi äratamaks ja loomaks kaunist ja harmoonilst suhet oma yoni (tupe) ja oma rindadega, kaks võimast naiselikkuse väe keskust. Me vabastame end häbist ja piinlikkusest, mis puudutab meie seksuaalsust ja loome loomuliku ja vaba ühenduse oma sensuaalse minaga. Samuti vaatame, kuidas oma igapäeva elu muuta mõnusamaks, armastusele avatumaks, sensuaalsemaks ja orgastilisemaks.

Tutvu programmiga siin.

“Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.” -David Deida

Meeste jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

Inimene on väike Universum ja Universum on Suur Inimene”

Kui kõik 5 elementi meie kehas , maa, vesi, tuli, õhk ja eeter on harmoonias, loomulik ühendus oma olemusega ja universumiga on loodud.

Meeste joogas me teeme lihtsaid ja tõhusaid Hatha, Kriya, Kundaliini jooga praktikaid ja meditatsioone mis aitavad meie energiatel ja teadvusel harmooniliselt tõusta kõrgematesse dimensioonidesse. Tasakaalustades keha, meele, emotsioonid ja energiad siseneme me universumi lõputusse potensiaali. Joogid nimetavad seda seisundit Kalpavriksha seisundiks, milles me loome oma elu teadlikult.

Kuid enne sellesse seisundisse sisenemist on meil vaja mitteteadlikust kompulsiivsest meele tegevusest edasi liikuda teadlikku meele tegevusse ja seda kõike me meeste joogas ka teeme.

Kallis mees, tule ja koge seda kõike ise!

Namaskar

Oleme tänulikud 15 EUR osaluspanuse eest.

Jooga ja päikesepuhkus Tenerifel

Luba endale mõnus ja lõõgastav jooga puhkus Tenerifel! Joogapuhkus leiab aset imelises rahulikus keskuses Tenerife lõunarannikul, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et välja lülituda kiirest igapäevaelu tempost ja lõõgastuda ning nautida tõeliselt sügavat puhkust. Keskus on kaugel massiturismist ja ülerahvastatud randadest. Majad on ehitatud naturaalsetest materjalidest ja maagiline aiake on kui oaas, kus saad leida endale mediteerimise, lõõgastumise, lugemise või muu meelepärase tegevuse nurgakese. Aias on samuti bassein, kus on filtreeritud kloorivaba vesi. Samuti kasvatatakse aias orgaanilisi vilju, mida kasutatakse ka toitude valmistamisel. Lähim rand on 15 minuti jalutuse kaugusel.

Teeme iga päev joogat nii hommikupoolikult kõi õhtul. Tegu on klassikalise hatha jooga praktikaga, mis sobib igaühele olenemata füüsilisest vormis või painduvusest.

Joogat viib läbi Isvara Joogakooli õpetaja Tanel Peterson.
Taneli kohta saad lähemalt lugeda siit: https://isvarajoogakool.ee/opetajad/

Toitlustamine on kohapeal 3x päevas. Joogatamise ja söömise pauside ajal on plaanitud puhkus kas rannas või erinevate kaunite looduslike kohtade külastus.

Jooga ja päikese puhkus Tenerifel sisaldab:
-6 ööd kahestes tubades, rätikud on olemas (tubasid koristatakse iga päev).
-Taimne (vegan) toit 3x päevas (suures osas kohalikud oma aiast korjatud orgaanilised viljadest)
-Basseini kasutus (kloorivaba looduslikult filtreritud vesi)
-Jooga 2x päevas 1h45 (joogamatid ja pleedid on olemas kohapeal)
-Transfeerid lennujaamast
-Väljasõite (Rendime meie seltskonnale bussi ning saame sellega külastada nii lähedal olevaid külakesi kui ka Tenerife kauneid looduslikke vaatamisväärsusi)

Reisi tasu ei sisalda lennupileteid. Kui oled kindel tulija, saame Sind liita Facebooki grupiga, kus on teised reisilised kes planeerivad koos ühislendamist. Samuti saad pileti valida ise näiteks skyscanner.net kodulehelt või pöördudes reisifirmade poole.

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK

Bhajanite ühislaulmine

aprill 2023

Sinu ülesanne ei ole mitte armastust otsida, vaid kõigest otsida ja leida endast kõik need takistused, mis sa oled armastuse ette ehitanud.” Rumi

Bhajanite ühislaulmine on osa bhakti jooga praktikast kus fookuseks on südamekeskuse avanemine.

Laulame üheskoos lihtsaid aga võimsaid sanskriti keelseid mantraid eesmärgiga äratada energia anahata ehk südame tšakras.

Bhakti jooga on tõeline ja ehe Jumala otsing; otsing mis algab, jätkub ja lõpeb Armastuses. Üks hetk täielikku andunud armastust Jumala vastu viib meid lõpliku vabanemiseni. “Bhakti,” ütleb Nârada oma selgituses bhakti-aforismides, on “intensiivne Jumala armastus”. – “Kui inimene seda kogeb, armastab ta kõiki, ei vihka kedagi; ta kogeb igavesti tõelist rahulolu.” – Seda armastust ei saa taandada maiseks kasuks, sest niikaua kui kestavad maised ihad, ei tule selline armastus. 

– Swami Vivekananda

Kõik on oodatud olenemata varasemast kogemusest.

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!