Sündmused

ISVARA JOOGAKOOLI SÜNDMUSED 

Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida kirjutades info@isvarajoogakool.ee

Vaikuse ja jooga retriit Türgis

9-16 juuni 2024

Ole vaikne.

Sisene vaikusesse.

Vaikus on kese.

Vaikus on südame koobas.

-Swami Shivananda

Oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses .

Esimene päev on planeeritud saabumiseks ning viimane päev minemiseks.

“Lausa uskumatu kui palju läbielamisi mul selle nädalaga oli nii mitmel tasandil, see on hämmastav, vaadeldes oma meele ja sisemise rahu seost. See on uskumatu kui palju taipamisi mul oli.”

Retriidi ajal viibime vaikuses. Palume selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid. Samuti palume mitte lugeda raamatuid.

Päeva peale on planeeritud nii meditatsioone, joogapraktikat, rituaale, enesevaatlust kui ka teisi tegevusi.

“Raske on leida sõnu, et tänada. Oli õhku olla, oli õhku teha, ei olnud midagi üleliia pinguldatud. Ma sain naerda ja ma sain õnnest nutta ja valust nutta ja kõike-kõike – kõik sai läbi tehtud. Ma olen väga õnnelik, et ma tulin ja tagasi joogalainele sain.” 

Loe lisaks osalejate kogemusi SIIT blogist.

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

“See, et kõik on läbi tehtud, andis väga palju juurde. Ma saavutasin eesmärgi, ma tõesti tundsin sügavat rahu.” 

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus on 1500 EUR (tasuda saab ka 2 ja 3 osamaksena ja arvega firmale)  ja sisaldab:

-Majutust 7 ööd. Majutus on lihtne ashrami stiilis kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust (spetsiaalselt keha puhastamise eesmärgiga valmistatud lihtsad ja maitsvad taimsed toidud)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama
Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur suvel on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson. Ashramis on võimalus kohtuda ja suhelda ka Siddhashrami guru Yogi Adnan Çabukiga.

“Kõik oli imeline.”

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

“Kõik on täiuslik.”

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue

Talvine jooga ja vaikuse retriit saaremaal

talv 2025

T

alv on imeline aeg, et laskuda iseenda sügavusse. Luba endale hetk vaikust jooga ja vaikuse retriidil Saaremaal 16-19 veebruar.
 
See on puhkus nii kehale, meelele kui hingele.
 
🧘 Jooga ja Vaikuse Retriit Saaremaal 🧘
 
Mis Sind ees ootab:
 
🌬️ Talvine Rahu: Sukeldu Saaremaa talvise looduse vaikusesse, mis toetab ühenduse loomist oma sisemise vaikusega.
🧘 Joogapraktika: Sügav joogapraktika, mis tervendab keha, tasakaalustab meelt ja viib Sind ühendusse iseenda sügavama olemusega.
🤐 Vaikusehetked: Koge vaikuse sügavat jõudu. Retriidi vältel hoiame vaikust, võimaldades Sul ühenduda enda sisemise olemusega ja kogeda sügavat rahu.
🍏 Puhkus Kehale: Hellita oma keha puhkusega, nautides kerget ja tervislikku vegan toitu kaks korda päevas.
 
Miks Osaleda?
 
See retiit pakub võimalust eemalduda igapäevase elu kiirustamise ja müra eest, süveneda joogasse, kogeda vaikust ja tõeliselt sügavat puhkust, mida toetab ka Saaremaa rahulik ja talvine loodus. Retriit sobib nii kogenud joogahuvilisele kui ka algajale.
 
Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson.
 
Praktiline:
Osaluspanus 400 EUR, mis sisaldab:
-3 ööd Kandimaa joogatalus
-6 vegan toidukorda (sööme 2x päevas, et anda kehale puhkust ja kogeda praktikaid sügavuti)
-Kõiki retriidi praktikaid
 
Kuidas registreeruda:
Kirjuta oma soovist osaleda karolin@isvarajoogakool.ee või tanel.peterson@gmail.com ja tasudes retriidi eest meie e-poes SIIN. 
 
Retriidile mahub maksimaalselt 10 inimest!
 
Tasuda saad ka osamaksetega! 

Teadliku seksuaalsuse kursused

online 

“Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb Su surematuks.”

Eluenergia teadlik suunamine on klassikalise jooga vundamendiks. Patanjali joogasuutrad, jooga üks olulisemaid algekste, toob välja 10 kõige olulisemat õpetust, mis puudutab inimese käitumisharjumusi, mis kõige enam mõjutavad tema vaimsel teekonnal süvitsi minekut. 

Üks nendest on brahmacharya, ehk talitsetus, sealhulgas ka eluenergia talitsetus. Kui soovid luua sügava ühenduse oma eluallikaga, seda paremini äratada, hallata ja suunata seda oma sügavaks enesarenguks siis saad tutvuda erinevate kursustega SIIN. 

Bhajanite ühislaulmine

septembris ja märtsis

Sinu ülesanne ei ole mitte armastust otsida, vaid kõigest otsida ja leida endast kõik need takistused, mis sa oled armastuse ette ehitanud.” Rumi

Bhajanite ühislaulmine on osa bhakti jooga praktikast kus fookuseks on südamekeskuse avanemine.

Laulame üheskoos lihtsaid aga võimsaid sanskriti keelseid mantraid eesmärgiga äratada energia anahata ehk südame tšakras.

Bhakti jooga on tõeline ja ehe Jumala otsing; otsing mis algab, jätkub ja lõpeb Armastuses. Üks hetk täielikku andunud armastust Jumala vastu viib meid lõpliku vabanemiseni. “Bhakti,” ütleb Nârada oma selgituses bhakti-aforismides, on “intensiivne Jumala armastus”. – “Kui inimene seda kogeb, armastab ta kõiki, ei vihka kedagi; ta kogeb igavesti tõelist rahulolu.” – Seda armastust ei saa taandada maiseks kasuks, sest niikaua kui kestavad maised ihad, ei tule selline armastus. 

– Swami Vivekananda

Kõik on oodatud olenemata varasemast kogemusest.

Ühislaulmised on tasuta. Jälgi täpseid kuupäevi Isvara Joogakooli Facebooki lehel. 

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!