Sündmused

Isvara Joogakooli sündmused 

Jooga ja päikese puhkus Tenerifel

19.-25. veebruar 2020

„Luba endale mõnus ja lõõgastav jooga puhkus Tenerifel! Joogapuhkus leiab aset imelises rahulikus keskuses Tenerife lõunarannikul, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et välja lülituda kiirest igapäevaelu tempost ja lõõgastuda ning nautida tõeliselt sügavat puhkust. Keskus on kaugel massiturismist ja ülerahvastatud randadest. Majad on ehitatud naturaalsetest materjalidest ja maagiline aiake on kui oaas, kus saad leida endale mediteerimise, lõõgastumise, lugemise või muu meelepärase tegevuse nurgakese. Aias on samuti bassein, kus on filtreeritud kloorivaba vesi. Samuti kasvatatakse aias orgaanilisi vilju, mida kasutatakse ka toitude valmistamisel. Lähim rand on 15 minuti jalutuse kaugusel.

Jooga ja päikese puhkus Tenerifel: 19-25 veebruar
Sisaldab:

-6 ööd kahestes tubades, rätikud on olemas (tubasid koristatakse iga päev). Saabumine 19. veebruar. 19. Keskusest lahkumine 25. veebruar.
-Taimne (vegan) toit 3x päevas (suures osas kohalikud oma aiast korjatud orgaanilised viljadest)
-Basseini kasutus (kloorivaba looduslikult filtreritud vesi)
-Jooga 2x päevas 1h45 (joogamatid ja pleedid on olemas kohapeal)
-Transfeerid lennujaamast
-Väljasõite (Rendime meie seltskonnale bussi ning saame sellega külastada nii lähedal olevaid külakesi kui ka Tenerife kauneid looduslikke vaatamisväärsusi)

Retriiti viivad läbi Karolin ja Tanel

Reisi tasu ei sisalda lennupileteid.

Osaluspanus 850 EUR. Oluline! Kui Sul on huvi osaleda siis palume registreerida ja ettemaksu 400 EUR tasuda 1. novembriks! Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Ettemaksu saad tasuda MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK.

Ettemaksu tasume novembris majutusasutusele ning seda enam tagastada ei saa.

qtq80-DaLsE8
large
yoga

Vaikuse ja jooga retriit Türgis

2.-10. august 2020

„Ole vaikne.

Sisene vaikusesse.

Vaikus on kese.

Vaikus on südame koobas.

-Swami Shivananda

Oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses .

Esimene päev (2. august) on planeeritud saabumiseks ning viimane (10. august) minemiseks. Jooga ja vaikuse retriidi programm toimub 7. täispikka päeva 3-9. august.

7. päeva viibime vaikuses. Palume selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid. Samuti palume mitte lugeda raamatuid.

Päeva peale on planeeritud nii meditatsioone, joogapraktikat, rituaale, enesevaatlust kui ka teisi tegevusi.

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus on 700 EUR ja sisaldab:

-Majutust 8 ööd. Majutus on lihtne ashrami stiilis kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. (*Kui sa soovid üksinda toas olla, siis on osaluspanud 800 EUR). Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust (spetsiaalselt keha puhastamise eesmärgiga valmistatud lihtsad ja maitsvad taimsed toidud) (23 toidukorda)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama
Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur suvel on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson ja Siddhashrami jooga õpetaja Yogi Adnan Çabuk.

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu 300 EUR MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK. Ettemaksu tasume ashramile maikuus 2020 ning pärast seda enam tagastada ei saa. Retriit toimub, kui maikuuks 2020 on tasunud 15 inimest. Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue

alanya-2016-camp-50
alanya-2016-camp-22
alanya-2016-camp-39
oda03
Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida siin.

Meestejooga

Pühapäev, 29. september, 10.00-13.00 / Pühapäev, 27. oktoober 10.00-13.00

„I
nimene on väike Universum ja Universum on Suur Inimene”
Kui kõik 5 elementi meie kehas , maa, vesi, tuli, õhk ja eeter on harmoonias, loomulik ühendus oma olemusega ja universumiga on loodud.
Meeste joogas me teeme lihtsaid ja tõhusaid Hatha, Kriya, Kundaliini jooga praktikaid ja meditatsioone mis aitavad meie energiatel ja teadvusel harmooniliselt tõusta kõrgematesse dimensioonidesse. Tasakaalustades keha, meele, emotsioonid ja energiad siseneme me universumi lõputusse potensiaali. Joogid nimetavad seda seisundit Kalpavriksha seisundiks, milles me loome oma elu teadlikult.
Kuid enne sellesse seisundisse sisenemist on meil vaja mitteteadlikust kompulsiivsest meele tegevusest edasi liikuda teadlikku meele tegevusse ja seda kõike me meeste joogas ka teeme.
Kallis mees, tule ja koge seda kõike ise!
Namaskar
Oleme tänulikud 15 EUR osaluspanuse eest.
Lord-Shiva-2

Yoni jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

„Yoni tähendab sanskriti keeles tuppe või üsa, püha templit. Jooga ühtesulandumist. „Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

Nii tantra kui tao traditsioonide kohaselt on naise yoni värav valgustumiseni, seega on ülioluine igal naisel saada sügav kontakt oma isikliku väekohaga- oma yoniga. Valgustumine on kosmiline orgasm ning seetõttu on samuti olulisel kohal orgasmide võimendamine ning pikendamine. Buddha ise on öelnud, et “Valgustumine on naise suguelundites”

Yoni jooga on lihtne harjutuste seeria, mis ei hõlma intiimseid/alasti harjutusi ning mille eesmärk on luua sügavam kontakt oma yoniga ning treenida yoni lihaseid.

See praktika aitab igal naisel jõuda sügavamate ja pikemate orgasmideni ja seda ka ilma partnerita. Harjutused on lihtsad ning pärinevad nii tantra kui tao traditsioonidest, mida nende koolkondade naised on aastatuhandeid praktiseerinud.

Siin õhtul me yoni muna ei kasuta, kuid harjutused on sobilikud ka kodus koos yoni munaga praktiseerimiseks.

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest.

15977658_465186263605673_8458839673508310840_n

Tantra jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design

„T antra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest!

Paarijooga ja südamemeditatsioon

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design (1)

„P aarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning üksteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat.

Samas võib paarijoogaga liituda ka üksinda ning leida partner kohapeal, tunda end vabalt ning kogeda koosloomise rõõmu.

Paarijooga lõpus teeme imeilusa südamemeditatsiooni, mis aktiveerib meis tänulikkuse, alandlikkuse ja tingimusteta armastuse tundeid.

Tulla võid kas kaaslasega või ka üksi- etteregistreerimisel saame teada anda kas on paaris arv osalejaid!

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest inimese kohta!

“Isegi kui me seda ei kahtlusta, on armastus universumi ülim seadus: müstiline seadus, mis valitseb ja juhib kõike, alates elutust aatomist kuni ratsionaalsete olevuste ühildumiseni välja. 

Kõik meie tegevused ja mõtted saavad alguse sellest armastusest ja selle poole on nad tõmmatud, justkui vastupandumatu külgetõmme jumalikule keskusele…

Jooga on teadmiste teekond ja samal ajal armastuse ja armastamise teekond. Seega on targad inimkonnale edasi andnud poosid, mida sooritada paarina, et need suhted mis meil on, oleks harmoonilised ja vaimsed.

Nende asanate järjepidev praktika aitab Sul ja Su partneril areneda vaimselt ja ülendada teie hingi, et jõuda Ülima Vabaduseni, koos armsamga. Selle joogapraktika südames on loomulikult- ARMASTUS. “

Teadliku unenägemise ehk nidra jooga praktika

Uus kuupäev selgub peagi!

„N idra jooga ehk teadliku unenägemise joogaõhtul teeme ettevalmistava joogapraktika  ning seejärel teeme nidra jooga praktika.

Teooriat me sellel õhtul ei käsitle, nidra jooga teooriast räägime esimese taseme kursuse raames tunnis number 45, huvi korral jälgi Isvara Joogakooli kalendrit ja uudiskirja!

“Jooga nidrat peetakse tantristlikuks praktikaks, sest tantras peaks meele evolutsioon muutuma spontaanseks . Sa ei pea oma loomuse, harjumuste ja piirangutega võitlema, sest nii tehes, lood sa vaenulikkust iseendas.”
– Swami Satyananda Saraswati

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest!

Untitled design (2)

Naistejooga: menstruatsioon ja brahmacharya

Uus kuupäev selgub peagi!

„J ooga teaduse kohaselt peitub menstruatsioonis tohutu energia ja võimas vägi.

Siin naisteõhtul vaatamegi lähemalt, kuidas saame igakuiselt kasutada seda energiat sügavaks enesearenguks ja vaimseks kasvuks.

Teeme joogapraktika keskendudes just neile harjutustele, mis on menstruatsiooni ajal kasulikud ning räägime ka nendest, mida tuleks vältida.

Lisaks jagame muid nõuandeid ja nippe, mis aitavad päevade ajal oma naiselikku väge vaimseks arenguks suunata ja kasutada.

Samuti läheme rännakule enda sisse, et vaadata oma suhet menstruatsiooni ja naiselikkusega ning teeme sellega seoses ka väestava meditatsiooni.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

8099585654_eb5696f009

Naiste naudingukursus

Uus kuupäev selgub peagi!

FEA_RBridges_duo

„K ui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

Naiste naudingukursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada ja saada sügavamat kontakti oma seksuaalenergiaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me kõik olla sellega konaktis ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks. Aga igal naisel on võimalus see energia endas äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist ning iga naine saab võtta vastutuse ka ise ennast ainult mõttejõuga viia orgasmiseisundisse iga hetk kui ta seda soovib.

Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis selle energia äratavad ning mille edasisel kodusel praktikal võime kogu elust saada hoopis orgastilisema kogemuse.

“Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.”-David Deida

Oleme tänuliukd 80 EUR osaluspanuse eest!

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!