Sündmused

Isvara Joogakooli sündmused 

Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida siin.

Vaikuse ja jooga retriit Türgis

Pühapäev 28. juuli- esmaspäev, 5. august

„Ole vaikne.

Sisene vaikusesse.

Vaikus on kese.

Vaikus on südame koobas.

-Swami Shivananda

28 juuli – 5 august oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses .

28 juuli on planeeritud saabumiseks ning 5 august minemiseks. Jooga ja vaikuse retriidi programm toimub 29 juuli hommik- 4 august õhtu.

29 juuli- 4 august viibime vaikuses. Palume selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid. Samuti palume mitte lugeda raamatuid.

Iga päev võtame fookuseks ühe tšakra. Päeva peale on planeeritud nii meditatsioone, joogapraktikat, rituaale, enesevaatlust kui ka teisi tegevusi, mis on seotud vastava päeva tšakra energeetika ja fookusega.

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus on 600 EUR/inimene ning sisaldab

-Majutust 8 ööd, 28 juuli õhtust-5 august hommikuni. Majutus on kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust alates 28 juuli õhtu kuni 5 augusti hommik (23 toidukorda)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama
Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur augustis on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson ja Siddhashrami jooga õpetaja Yogi Adnan Çabuk.

Registreerimiseks ja küsimuste korral kirjuta Karolinile karolin@isvarajoogakool.ee Registreerimisel palume tasuda ettemaksu 300 EUR MTÜ Isvara Joogakool kontole EE142200221062766268 SWEDBANK. Ettemaksu tasume ashramile ning seda enam tagastada ei saa. Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue

alanya-2016-camp-50
alanya-2016-camp-22
alanya-2016-camp-39
oda03

Yoni jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

„Yoni tähendab sanskriti keeles tuppe või üsa, püha templit. Jooga ühtesulandumist. „Kui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

Nii tantra kui tao traditsioonide kohaselt on naise yoni värav valgustumiseni, seega on ülioluine igal naisel saada sügav kontakt oma isikliku väekohaga- oma yoniga. Valgustumine on kosmiline orgasm ning seetõttu on samuti olulisel kohal orgasmide võimendamine ning pikendamine. Buddha ise on öelnud, et “Valgustumine on naise suguelundites”

Yoni jooga on lihtne harjutuste seeria, mis ei hõlma intiimseid/alasti harjutusi ning mille eesmärk on luua sügavam kontakt oma yoniga ning treenida yoni lihaseid.

See praktika aitab igal naisel jõuda sügavamate ja pikemate orgasmideni ja seda ka ilma partnerita. Harjutused on lihtsad ning pärinevad nii tantra kui tao traditsioonidest, mida nende koolkondade naised on aastatuhandeid praktiseerinud.

Siin õhtul me yoni muna ei kasuta, kuid harjutused on sobilikud ka kodus koos yoni munaga praktiseerimiseks.

Oleme tänulikud 10 EUR vahetusenergia eest.

15977658_465186263605673_8458839673508310840_n

Dünaamiline hatha jooga sadhana

Esmaspäev, 8. juuli, 18.00-19.45

„Dünaamilises hatha jooga sadhanas teeme klassikalisi hatha jooga praktikaid , kuid keskenudes rohkem energia voolavusele, tahtejõu ja dünaamilisuse arendamisele. Poose hoiame lühemalt, rõhuasetus on dünaamilistemal poosidel ning tehnikate vahel liigume samuti sujuvamalt kui tavapärasemas traditsioonilisemas praktikas.

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest.

rasmuskooskora-3468

Tasuta spirituaalsed filmiõhtud

Uus kuupäev selgub peagi!

„S pirituaalsete filmide vaatamine võib osutuda väga sügavaks praktikaks vaimsete teadmiste süvitsi mõistmisel. Kui üks pilt on tuhat sõna, siis vaimselt inspireerivate filmide teadlik vaatamine võib veelgi sügavamalt toetada joogakoolis ja kursustel õpitud teadmisi.

Spirituaalsed filmiõhtud on tasuta ning eestikeelsete subtiitritega.

Film-in-California-Conference-1

Meestejooga

Uus hooaeg algab sügisel!

Kalender (5)

„M ehel peavad olema mõlemad: selgroog ning süda. Ta peab jõudma täiuslikust armastusest ja teadvusest kaugemale, mis teostub praeguse hetke piiritusse avarusse sukeldudes. Selleks on vaja julgust. See on tõelise mehe tee.“ D.Deida

Praegusel ajal on keeruline olla mees. Oled võtnud endale miljon toimetamist. Sa leiad endale asendustegevusi, et mitte olla silmitsi iseendaga. Kõik see väsitab ja ei täida. Püüad olla teistele meelejärgi, vaatamata sellele, ei saavuta sa heakskiitu. Tegelikult sa tead ise, mis sulle hea on.

Mis on meheks olemise sisu? Mis on selle kõige mõte?
Meestejooga on selleks, et kogu valitseva segaduse keskel saada selgust. Mõistmine sünnib siin ja praegu. Puudutame praegust hetke läbi meditatsiooni ja joogapraktika. Toetust annavad mehed, kes on samal teekonnal. Sellist kooslust pakuvad meestejooga kokkusaamised. Iga kuu keskendume ühele teemale.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Tasuta joogapraktikad

Uus aeg selgub peagi!

„T asuta joogapraktikatesse on oodatud kõik joogasõbrad! Teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika lähtudes ka Patandžali jooga suutrate traditsioonilise jooga algtõdedest.

cherry teksti sees (1)

Tantra jooga

Esmaspäevad, 1. juuli ja 15. juuli, 18.00-20.00

Untitled design

„T antra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest!

Paarijooga ja südamemeditatsioon

Uus kuupäev selgub peagi!

„P aarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning üksteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat.

Samas võib paarijoogaga liituda ka üksinda ning leida partner kohapeal, tunda end vabalt ning kogeda koosloomise rõõmu.

Paarijooga lõpus teeme imeilusa südamemeditatsiooni, mis aktiveerib meis tänulikkuse, alandlikkuse ja tingimusteta armastuse tundeid.

Tulla võid kas kaaslasega või ka üksi- etteregistreerimisel saame teada anda kas on paaris arv osalejaid!

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest inimese kohta!

“Isegi kui me seda ei kahtlusta, on armastus universumi ülim seadus: müstiline seadus, mis valitseb ja juhib kõike, alates elutust aatomist kuni ratsionaalsete olevuste ühildumiseni välja. 

Kõik meie tegevused ja mõtted saavad alguse sellest armastusest ja selle poole on nad tõmmatud, justkui vastupandumatu külgetõmme jumalikule keskusele…

Jooga on teadmiste teekond ja samal ajal armastuse ja armastamise teekond. Seega on targad inimkonnale edasi andnud poosid, mida sooritada paarina, et need suhted mis meil on, oleks harmoonilised ja vaimsed.

Nende asanate järjepidev praktika aitab Sul ja Su partneril areneda vaimselt ja ülendada teie hingi, et jõuda Ülima Vabaduseni, koos armsamga. Selle joogapraktika südames on loomulikult- ARMASTUS. “

Untitled design (1)

Teadliku unenägemise ehk nidra jooga praktika

Neljapäev, 17. juuli, 18.00-19.45

Untitled design (2)

„N idra jooga ehk teadliku unenägemise joogaõhtul teeme ettevalmistava joogapraktika  ning seejärel teeme nidra jooga praktika.

Teooriat me sellel õhtul ei käsitle, nidra jooga teooriast räägime esimese taseme kursuse raames tunnis number 45, huvi korral jälgi Isvara Joogakooli kalendrit ja uudiskirja!

“Jooga nidrat peetakse tantristlikuks praktikaks, sest tantras peaks meele evolutsioon muutuma spontaanseks . Sa ei pea oma loomuse, harjumuste ja piirangutega võitlema, sest nii tehes, lood sa vaenulikkust iseendas. Seega, enamus inimesi, kes proovivad end parandada läbi uskliku tee muutuvad skisofreeniliseks.”
– Swami Satyananda Saraswati

Oleme tänulikud 12 EUR vahetusenergia eest!

Naistejooga: menstruatsioon ja brahmacharya

Uus kuupäev selgub peagi!

„J ooga teaduse kohaselt peitub menstruatsioonis tohutu energia ja võimas vägi.

Siin naisteõhtul vaatamegi lähemalt, kuidas saame igakuiselt kasutada seda energiat sügavaks enesearenguks ja vaimseks kasvuks.

Teeme joogapraktika keskendudes just neile harjutustele, mis on menstruatsiooni ajal kasulikud ning räägime ka nendest, mida tuleks vältida.

Lisaks jagame muid nõuandeid ja nippe, mis aitavad päevade ajal oma naiselikku väge vaimseks arenguks suunata ja kasutada.

Samuti läheme rännakule enda sisse, et vaadata oma suhet menstruatsiooni ja naiselikkusega ning teeme sellega seoses ka väestava meditatsiooni.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

8099585654_eb5696f009

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!