Sündmused

Isvara Joogakooli sündmused 

Palume Sul kõikidele Isvara Joogakooli sündmustele kindlasti
ette registreerida siin.

Tasuta spirituaalsed filmiõhtud / Märtsis: N.D.Walsch küllusest

Pühapäev, 31. märts, 18.00-20.00

„S pirituaalsete filmide vaatamine võib osutuda väga sügavaks praktikaks vaimsete teadmiste süvitsi mõistmisel. Kui üks pilt on tuhat sõna, siis vaimselt inspireerivate filmide teadlik vaatamine võib veelgi sügavamalt toetada joogakoolis ja kursustel õpitud teadmisi.

Spirituaalsed filmiõhtud on tasuta ning eestikeelsete subtiitritega.

Märtsis näitame N.D. Walschi filmiloengut küllusest.

Neale Donald Walsch teenis oma raamatuseeriaga “Jutuajamised Jumalaga” terve varanduse ja selles teleseminaris selgitab ta, kuidas luua oma isikliku ellu küllust. Ta kirjeldab küllust kui “mitte omamist vaid olemist”. Selles 90 minutilises videovestluses keskendunud Neale TÕELISELE KÜLLUSELE.

Walsch innustab inimesi loobuma ideest, et raha on halb, ning revideerima hoiakuid rikkuse suhtes. Samuti veenab ta, et finantsiline edu ja spirituaalsus ei ole mitte vastandid, vaid toimivad selges kooskõlas, kuna raha on täpselt samasugune energia nagu kõik muugi siin maailmas. Erinevate näidete abil aitab ta inimestel märgata neis endis peituvaid külluse allikaid.

…kuni te ei ole valmis seda kõike kaotama, ei saa see teie omaks. Sest te arvate, et te peate kinni hoidma seda, mis teil praegu on ja see, millest te kinni hoiate, pudeneb teil käest. Kuid see, mis te lahti lasete, tuleb teie juurde tagasi. Seitsmekordselt…
…see millele sa vastu seisad, see jääb ja mida sa vaatled, kaob. Alati kui ma tunnen millegi suhtes vastuseisu, siis ma tean, et selle taga peitubki tõde. Just selle vastuseisu taga. Alati kui minus tekib vastuseis, siis ma tean, et selle taga peitub sügavaim tõde…
…raha kaotab oma väärtuse kohe kui te üritate sellest kinni hoida. Rahal on väärtust ainult siis, kui te olete valmis temast loobuma…

Film-in-California-Conference-1
Q&A600x400

Meestejooga

17. märts 18.00-20.30

Kalender (5)

„M ehel peavad olema mõlemad: selgroog ning süda. Ta peab jõudma täiuslikust armastusest ja teadvusest kaugemale, mis teostub praeguse hetke piiritusse avarusse sukeldudes. Selleks on vaja julgust. See on tõelise mehe tee.“ D.Deida

Praegusel ajal on keeruline olla mees. Oled võtnud endale miljon toimetamist. Sa leiad endale asendustegevusi, et mitte olla silmitsi iseendaga. Kõik see väsitab ja ei täida. Püüad olla teistele meelejärgi, vaatamata sellele, ei saavuta sa heakskiitu. Tegelikult sa tead ise, mis sulle hea on.

Mis on meheks olemise sisu? Mis on selle kõige mõte?
Meestejooga on selleks, et kogu valitseva segaduse keskel saada selgust. Mõistmine sünnib siin ja praegu. Puudutame praegust hetke läbi meditatsiooni ja joogapraktika. Toetust annavad mehed, kes on samal teekonnal. Sellist kooslust pakuvad meestejooga kokkusaamised. Iga kuu keskendume ühele teemale.

Teemad:

Märts: Missioon.
Ilma missioonita tunneb mees, et elul pole mõtet. Sulle on kingitud anded, anna maailmale oma osa.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Tasuta joogapraktikad

Iga reede 10.00-12.00

„T asuta joogapraktikatesse on oodatud kõik joogasõbrad! Teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika lähtudes ka Patandžali jooga suutrate traditsioonilise jooga algtõdedest.

cherry teksti sees (1)

Tantra jooga

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design

„T antra jooga praktika tunnis teeme Isvara Joogakoolile omase tantristliku hatha jooga praktika, aga fookus on seekord just nendel asanatel, mis spetsiifiliselt kõige enam toetavad seksuaalse tantra praktikat.

Sooritame neid asanaid, mis toovad ja vabastavad energiat ning tervendavad genitaalide piirkonda ning samuti teeme asanaid ja tehnikaid, mis toetavad seksuaalenergia liikumist kehas ülespoole. Samuti on programmis asanad tahtejõu kasvatamiseks ning südame avamiseks, omadused, mis samuti palju aitavad kaasa tantristliku seksuaalsuse praktikal.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Paarijooga ja südamemeditatsioon

Uus kuupäev selgub peagi!

„P aarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning üksteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat.

Samas võib paarijoogaga liituda ka üksinda ning leida partner kohapeal, tunda end vabalt ning kogeda koosloomise rõõmu.

Paarijooga lõpus teeme imeilusa südamemeditatsiooni, mis aktiveerib meis tänulikkuse, alandlikkuse ja tingimusteta armastuse tundeid.

Tulla võid kas kaaslasega või ka üksi- etteregistreerimisel saame teada anda kas on paaris arv osalejaid!

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest inimese kohta!

“Isegi kui me seda ei kahtlusta, on armastus universumi ülim seadus: müstiline seadus, mis valitseb ja juhib kõike, alates elutust aatomist kuni ratsionaalsete olevuste ühildumiseni välja. 

Kõik meie tegevused ja mõtted saavad alguse sellest armastusest ja selle poole on nad tõmmatud, justkui vastupandumatu külgetõmme jumalikule keskusele…

Jooga on teadmiste teekond ja samal ajal armastuse ja armastamise teekond. Seega on targad inimkonnale edasi andnud poosid, mida sooritada paarina, et need suhted mis meil on, oleks harmoonilised ja vaimsed.

Nende asanate järjepidev praktika aitab Sul ja Su partneril areneda vaimselt ja ülendada teie hingi, et jõuda Ülima Vabaduseni, koos armsamga. Selle joogapraktika südames on loomulikult- ARMASTUS. “

Untitled design (1)

Teadliku unenägemise ehk nidra jooga praktika

Uus kuupäev selgub peagi!

Untitled design (2)

„N idra jooga ehk teadliku unenägemise joogaõhtul teeme ettevalmistava joogapraktika (1h), ning seejärel teeme nidra jooga praktika (45min).

Teooriat me sellel õhtul ei käsitle, nidra jooga teooriast räägime esimese taseme kursuse raames tunnis number 45, huvi korral jälgi Isvara Joogakooli kalendrit ja uudiskirja!

“Jooga nidrat peetakse tantristlikuks praktikaks, sest tantras peaks meele evolutsioon muutuma spontaanseks . Sa ei pea oma loomuse, harjumuste ja piirangutega võitlema, sest nii tehes, lood sa vaenulikkust iseendas. Seega, enamus inimesi, kes proovivad end parandada läbi uskliku tee muutuvad skisofreeniliseks.”
– Swami Satyananda Saraswati

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

Naistejooga: menstruatsioon ja brahmacharya

Uus kuupäev selgub peagi!

„J ooga teaduse kohaselt peitub menstruatsioonis tohutu energia ja võimas vägi.

Siin naisteõhtul vaatamegi lähemalt, kuidas saame igakuiselt kasutada seda energiat sügavaks enesearenguks ja vaimseks kasvuks.

Teeme joogapraktika keskendudes just neile harjutustele, mis on menstruatsiooni ajal kasulikud ning räägime ka nendest, mida tuleks vältida.

Lisaks jagame muid nõuandeid ja nippe, mis aitavad päevade ajal oma naiselikku väge vaimseks arenguks suunata ja kasutada.

Samuti läheme rännakule enda sisse, et vaadata oma suhet menstruatsiooni ja naiselikkusega ning teeme sellega seoses ka väestava meditatsiooni.

Oleme tänulikud 15 EUR vahetusenergia eest!

8099585654_eb5696f009

Naiste naudingukursus

Pühapäev, 24. märts, 9.00-20.00

FEA_RBridges_duo

„K ui Sa ei suuda silmitsi seista oma seksuaalsusega, ei leia sa kunagi tõelist spirituaalsust. Su Maine hing juhib Sind avastama oma Taevast hinge. Vaata seda, mis sind lõi, et avastada see, mis teeb su surematuks.“

Naiste naudingukursus on mõeldud kõigile naistele, kes soovivad äratada ja saada sügavamat kontakti oma seksuaalenergiaga. Iga naise sees peitub tohutu naiselik seksuaalne vägi, kuid erinevate põhjuste tõttu ei pruugi me kõik olla sellega konaktis ning orgasmikogemused jäävad pealiskaudseks. Aga igal naisel on võimalus see energia endas äratada, et kogeda sügavamaid orgasme.

Sügavate orgasmide kogemiseks ei pea sõltuma ainult partnerist ning iga naine saab võtta vastutuse ka ise ennast ainult mõttejõuga viia orgasmiseisundisse iga hetk kui ta seda soovib.
Siin kursusel teeme läbi mitmeid praktikaid, mis meis selle energia äratavad ning mille edasisel kodusel praktikal võime kogu elust saada hoopis orgastilisema kogemuse.

“Šokolaad või hea mees võivad algatada su südame alistumise, aga kogu keha nauding ja ülevoolav armastus- avanemine kuni sa oled täielikult paljastunud Jumalale kui armastuse õndsus- on ainus viis elada oma sügavaima vajaduse tões, koos või ilma usaldusväärse partneri või maitsva magustoiduta.”-David Deida

Osaluspanus 80 EUR

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!