1. taseme 4x kaart (4x 2h 45min)

100,00 

Isvara Joogakooli 1. taseme joogakursusega saad liituda igal ajal aastaringselt! NB! 4x sooduskaart kehtib 6 nädalat alates ostu kuupäevast.

1. taseme joogakursus koosneb ühtekokku 25 tunnist, mis sisaldavad  nii teooriat kui joogapraktikat. Kursuse lõppedes oled tuttav tervelt 20 suurepärase hatha jooga asana ehk kehapoosiga ning oled saanud põhjalikud alusteadmised energiast, universumist, inimesest ja  nendevahelistest seostest. Kui alustad kursust keskelt, saad alguse tunnid teha uue kursuse alguses.

Tundide teoreetilises osas räägime miks, mida ja kuidas teha ning tutvustame erinevaid asana’id, puhastustehnikaid kriya’sid, keskendumis- ja meditatsioonitehnikaid. Õpetame joogafilosoofia moraali ja eetikat ehk yama’sid ja niyama’sid, mis puudutavad oma universaalsuses iga inimest olenemata ajastust ja kultuuriruumist ning mis on algselt kirja pandud suure joogameistri Patandžali poolt tema kuulsates joogasuutrates. Käsitlemisele tulevad teemad energia polaarsusest, inimese viiest kehast, tšakratest, jooga kaheksast astmest, erinevatest joogaharudest, tervendamisest, taimetoitlusest ja makrobiootikast, karma joogast (jooga läbi tegude) ja nidra joogast (teadliku une jooga).

Tundide praktilises osas teeme asana’id (kehapoose),  mudra’sid (joogažeste) ja bandha’sid (kehalukud), päikesetervitusi ning harjutame keskendumist, meditatsiooni ja sügavat lõdvestumist.

1. taseme kursusega võid liituda igal ajal, kuid lõpetamiseks peab läbitud olema 80% tundidest. Tund läheb kirja, kui oled osalenud nii teoorias kui praktilises osas. Kursuse lõpetanud saavad tunnistuse ning edasi liikuda järgmise taseme kursusele.

Kursuse lõppedes on Su selg on kindlasti sirgem, pilk selgem ja taipamine kiirem ning soovi korral oled valmis liikuma edasi 2. tasemele, et veelgi sügavamalt jooga imelist ja võimsat teadust tundma õppida.

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!