Ainulaadne ja SÜGAV PÕHJALIK PRAKTILINE TANTRAJOOGA VIDEOkursus

praktilisi õpetusi iidsetest joogasaladustest, et leida sisemine rahu ja tasakaal oma ellu

Esimest joogatundi saad hetkel vaid 5 euroga proovida.

See kursus on Sinule, kui soovid:

 • Õppida joogat oma valitud tempos ja asukohas: Avasta jooga iidseid saladusi lihtsa ja arusaadava online-kursuse kaudu, mis pakub professionaalselt juhendatud praktikaid ja õpetusi just Sinule sobivas tempos ja asukohas.
 • Suurendada elurõõmu ja õnnetunnet: Õpi tasakaalustama oma emotsioone, vabanema ülemõtlemisest ja nautima hetkes olemist, et tuua oma ellu rohkem rahuolu.
 • Tugevdada füüsilist ja vaimset tervist: Loo tervislikum ja tasakaalustatum elustiil läbi joogapraktikate, parandades oma füüsilist vormi ning vaimset heaolu. Õpi lõdvestuma, tõstma unekvaliteeti ning suurendama oma energiataset.
 • Saavutada rohkem: Kasvata oma võimekust ja saavutusi igas valdkonnas, säilitades noorusliku energia ja teotahte.
 • Puhastada end kõigest üleliigsest: Olgu see füüsilises, energeetilises või vaimses mõttes, õpi vabanema kõigest, mis ei teeni Sinu heaolu, ning leia sügavam ühendus iseendaga, et elada täisväärtuslikumat ja teadlikumat elu.
 • Arendada oma tajusid ja avastada supervõimed: Sukeldu jooga müstilisse maailma, arendades oma tajusid nii, et võimalikuks saavad selgeltnägemine, -tajumine jt supervõimed.

Kursuse ülesehitus ja sisu

Kursus koosneb 27-st põhjalikust joogatunnist (kirjeldused ja tutvustusklipid leiad allpool!), mis on hoolikalt struktureeritud, et pakkuda sulle terviklikku joogakogemust. 

Iga 2h 45min kestev tund on mugavuse huvides jaotatud kolmeks osaks, sisaldades kahte unikaalset teoorialoengut ja teemakohast juhendatud joogapraktikat. Saad vaadata kõiki kolme osa korraga või eraldi, vastavalt oma ajakavale.

Materjalid: Iga tund sisaldab allalaetavaid eestikeelseid materjale, mis aitavad sul joogapraktikaid sügavamalt mõista.

Viktoriinid: Jälgi oma progressi kursuse vältel ja vasta küsimustele, et õpitut kinnistada.

Teooria ja praktika

Teoreetilises osas räägime miks, mida ja kuidas teha ning tutvustame erinevaid asana’id (kokku 20 võimsaimat asanat),  puhastustehnikaid kriya’sid nii keha kui meele puhastamiseks, keskendumis- ja meditatsioonitehnikaid. Õpetame joogafilosoofia moraali ja eetikat ehk yama’sid ja niyama’sid, mis puudutavad oma universaalsuses iga inimest olenemata ajastust ja kultuuriruumist, pakkudes inimesele seisundeid alates suuremast rahuolust, õnnetundest ja selgusest kuni ülivõimete ja valgustumiseni välja ning mis on algselt kirja pandud suure joogameistri Patanjali poolt tema kuulsates joogasuutrates. Käsitlemisele tulevad teemad energiast, selle polaarsusest ja juhtimisest, inimese viiest kehast, tšakratest ehk energiakeskustest, jooga kaheksast astmest, erinevatest joogaharudest, tervendamisest, ajurveedast, tervislikust toitumisest ja makrobiootikast, joogast läbi tegude (karma jooga), nidra joogast (teadliku une jooga) ka paljust muust.

Praktiline osa baseerub tantristlikul hatha joogal, kus teeme asana’id (kehapoose), mudra’sid (joogažeste) ja bandha’sid (kehalukud), päikesetervitusi ning harjutame keskendumist, meditatsiooni ja sügavat lõdvestumist.

Jätkukursused

1. taseme e-kursuse läbimisel on võimalus liituda Isvara Joogakoolis kohapeal 2. taseme joogakursusega. Isvara Joogakoolis saad omandada kokku lausa 11 joogataset!

KES KURSUST LÄBI VIIB?

Juhendaja

Videokoolitust juhendab Isvara Joogakooli õpetaja Tiina Pappel, kes on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ja üle 10- aastase kogemusega joogaõpetaja ning kes tegutseb juba aastaid ka terapeudina holistilise regressiooniteraapia erialal. Tiina on lõpetanud Agama joogakooli intensiivse 500-tunnise joogaõpetaja eriala 2013 ning Holistika Instituudi terapeudikoolituse 2016 ning omab riiklikult tunnustatud kutsetunnistust. 

Isvara Joogakool

Isvara Joogakool on ainulaadne joogakool Eestis, mis aitab Sul transformeeruda just selliseks versiooniks iseendast, mida Sa kõige enam ihaldad ja seda läbi selgelt struktureeritud, põhjaliku ja mitmekülgse joogahariduse. Isvara Joogakooli eesmärk on integreerida autentse ja algupärase tantristiliku jooga maagilised ajatud õpetused ja praktikad tänapäeva elu konteksti. Isvara Joogakoolis saab õppida joogat 11 tasemel ning iga tasemega liigutakse järjest sügavamale jooga saladustesse, kus avaldatakse õpetused tasakaalus ja rahuolu täis elust, enesetervendamisest, vaimsest kasvamisest ja eluviisist ning enda arendamisest igas mõttes.

Joogaõpilased on Tiina kohta öelnud:

“Tiina on väga mõistev, tasakaalukas ja valdab teemat hästi põhjalikult.”
“Särav, kiirgav, soe, tark. Tiina – ootan Sinu järgmisi tunde!”
“Tiina teooria tunnid on väga nauditavad, kõik saab hästi selgeks ja tekitab väga tihti vaimustust. Praktika on samuti super.”
“On sündinud õpetaja. Tema avatus, lugupidav suhtumine õpilstesse ja delikaatsus on äärmiselt meeldivad. Eriti tänan teooriatundide eest. Tal on suurepärane oskus avada teemat, põhjalikult lahti rääkida ja kasutada erilisi elulisi näiteid teema illustreerimiseks.”
“Väga põhjalikult ettevalmistatud teemad!”
“Ma armastan Tiina tasakaalukust, rahulikku meelt ja mõnusat olemist. Tema tunnid on väga sisukad ja teooriad loogilise ülesehitusega.”
“Väga meeldiv ja soe õpetaja. Tundi on alati rõõm tulla, siin on nii hea energia.”
“Väga avatud ja rõõmsameelne, alati valmis aitama. Mulle väga meeldib, kuidas ta alati nii eluliselt ja ja huvitavalt ka teooria osa loeb ja jagab.”
“Mulle meeldis Tiina juures tema rõõmsameelsus, sõbralikkus ja tema õpetussõnad on alati väga selged ja arusaadavad ning oli näha, et ta tunneb oma valdkonda väga hästi.”

MILLISEID JOOGATUNDE VIDEOKURSUS SISALDAB?

Saab osta ka üksikult või osaleda kohapeal.

TUND 1-1

Räägime, milles seisneb autentse jooga toimimise saladus, millistel põhimõtetel see iidne süsteem töötab, mis on tšakrad. Räägime jooga kasutegurist väga praktilise nurga alt, et joogaga tegelemine tervendab, ravib haigusi ja aitab hoida tervena, et jooga parandab igas mõttes elukvaliteeti ja muudab Sind võimekamaks misiganes Sinu eesmärgid on ning juba tõeliselt pühendudes võib tuua lausa üleloomulikke või nn supervõimeid ning muidugi kõige kõrgema eesmärgina viia valgustumiseni, mis ometi ei ole midagi ulmelist ega hoomamatut.

Tund 1-2

Õpime ära esimese suurepärase poosi energia kogumiseks ja enda väestamiseks, räägime täpsemalt, mida kujutavad endast energiakeskused ehk tšakrad ning kuidas nad väljenduvad meie psüühikas, millised on igale teadvuse tasandile omased uskumused, suhtumised, emotsioonid ja käitumised ning miks ja kuidas joogapoosid ehk asanad töötavad.

Tund 1-3

Õpime ära vägeva poosi kosmilise peenenergia kogumiseks ja kasutamiseks ning räägime sellest, kuidas kõik siin planeedil ja meie elus on polaarne: mees-ja naisenergiast kantud, vastandlik, duaalne ja kuidas seda teadmist oma elus rakendada ja enda hüvanguks kasutada.

TUND 1-4

Õpime selgeks lihtsa kuid tõhusa massaažitehnika immuunsuse parandamiseks ja nn sisemise tule äratamiseks ning räägime neljast väga kasulikust joogalikust puhastusvõttest, mida oma hommikurutiini lülitada ning mis aitavad ära hoida viirustesse nakatumise ning puhastavad ja värskendavad nii keha kui meelt.

Tund 1-5

Õpime ära joogaklassikasse kuuluvad päikesetervitused ja räägime lähemalt, kus on selle praktika juured, miks on päikeseenergia ka meie kehas nii oluline ning räägime meie meeleorganite ja tajude (nt haistmine, maitsemeel, nägemine, kompimine, kuulmine) seostest energiakeskuste ehk tšakratega.

Tund 1-6

Õpime ära jooga klassikasse kuuluva võimsa kobrapoosi südamekeskuse avamiseks ning keha ja meele tasakaalustamiseks, samuti räägime sellest, millistest osadest üldse jooga koosneb.

TUND 1-7

Õpime suurepärase poosi energia kogumiseks ja enda maandamiseks ning räägime, millised on autentse jooga erinevad harud ja liigid; samuti räägime sellest, et inimesel on lisaks füüsilisele kehale veel neli peenekoelisemat keha, ning tutvustame nende funktsioone ja omadusi.

Tund 1-8

Õpime ära klassikalise ja kuulsa kolmnurgapoosi Trikonasana julguse, enesekindluse ja tahtejõu kasvatamiseks ning räägime, kuidas mõjuvad meile helid ja muusika ning tutvume muusikameditatsiooni lihtsate põhimõtetega.

Tund 1-9

Tutvume joogas ja budismis laialt levinud poosiga mediteerimiseks ja räägime kui sügavale võivad minna kehapoosi mõjud; samuti teeme algust olulise teemaga joogas ning räägime täpsemalt esimesest eetikareeglist Ahimsast, mis õpetab meile vägivallast hoidumist.

TUND 1-10

Räägime lähemalt rattapoosist, mis on meil eesti keeles rohkem tuntud “silla” nime all ning sellest, miks on keskendumine lausa üks ja väga tähtis osa joogast, samuti teeme spetsiaalset praktikat keskendumise parandamiseks.

Tund 1-11

Õpime suurepärase poosi südametasandi avamiseks ja võimendamiseks, mis on ühtlasi väga kasulik ka füüsilisele kehale ning räägime teisest põnevast eetikareeglist Satyamist, ning sellest mis hakkab juhtuma, kui inimene räägib ainult tõtt ning on ehe ja siiras.

Tund 1-12

Siin tunnis räägime põhjalikult hatha jooga ühest kõige tervendamast ja mitmekülgemate mõjudega poosist, milleks on turiseis. Selgitame, misasi on sublimatsioon ning kuidas see aitab madalamaid energiaid kõrgemale tõsta. Avama saladuseloori nn ümberpööratud pooside osas, kuidas nad pööravad aja tagasi ja mõjuvad noorendavalt ja värskendavalt. Samuti räägime sellest, kuidas käib joogalikust perspektiivist haigustest vabanemine ja mida selleks vaja teha on.

TUND 1-13

Õpime ära esimese poosi, mis töötab kroontšakraga, valmistume peapealseisuks ning räägime 3. eetikareeglist, milleks on soovitus mitte varastada. Vaatame, kuidas selle pealtnäha väga lihtsa reegli all on peidus palju sügavamad tahud inimmeele kohta ning toome taas näiteid erinevatest äärmustest, kuidas seda reeglit on tõlgendatud.

Tund 1-14

Siin tunnis tutvustame põhjalikult jooga kõige võimsamat energiate tõstmise ja sublimeerimistehnikat Uddiyana bandhat ning ühtlasi avame seega ukse kehalukkude ehk bandade maailma, mis on omaette grupp joogatehnikaid energiate suunamiseks, depressioonist ja ärevusest vabanemiseks.

Õpime uue puhastustehnika ehk kriya, mis viib efektiivselt kehast ja eriti peapiirkonnast välja liigset lima ning ühtlasi tutvustame ayurveda põhimõtteid ning räägime lahti ayurveda kolme dosha teooria.

Tund 1-15

Õpime ära hea poosi liigsest õhust, gaasidest ja ayurveda järgi nn peenest tuulest vabanemiseks, mis ühtlasi aitab kaasa heale unele ning räägime sellest, mis on vata dosha ja miks see on kõikidest nn kehavedelikest kõige problemaatilisem.

Räägime neljandast intrigeerivast yamast ehk reeglist brahmacharyast ning seksuaalsusest, seksuaalenergiast ja kuidas see jooga järgi on üks ülivajalik ressurss, mida tasub hoida ja mida saab enda heaks imeliselt tööle panna. Räägime mees- ja naisenergiast ning kuidas armatsemine on tegelikult püüd valgustumisele, kosmilisele orgasmile.

TUND 1-16

Tutvustame suurepärast poosi seksuaaltšakra tervendamiseks ja tasakaalustamiseks, mis ühtlasi annab juurde loovust ja kujutlusvõimet ning räägime põhjalikult sellest, miks taimetoitlus on üks tervislik valik meie kehale ja meelele, aga ka peenenergiatele ning globaalselt meie planeedile ülimalt kasulik ja väärtuslikke ressursse säästev valik, samuti eetilisest perspektiivist hea valik, aga ka sellest, millised on siin loogilised erandid ning kuidas jooga ei lähe kunagi äärmustesse vaid soovitab alati kainet “talupojamõistust” järgida.

Tund 1-17

Õpime ära ühe väga dünaamilise ja võimsalt sisemist kasulikku adrenaliini tõstva tehnika, mis aktiveerib sisemist tuld ning puhastab energiakanaleid. Samuti räägime viimasest, viiendast yamast, milleks on mitte liigne omamine ning kuidas see ei puuduta mitte ainult asjade lõputust kuhjamisest hoidumist vaid puudutab väga ka meie suhteid partnerite, kaaslaste, vanemate, laste, sõprade ja teistega.

Tund 1-18

Räägime maailma ühest iidseimast ning tugevaimast sümbolist svastikast ning sellega seotud väga sügavaid vaimseid mõjusid andvast joogapoosist svastikasanast. Karma jooga teema on selle kursuse üks pärle, mis aitab selgitada palju vastuolulist infot sisaldavat karma olemust ning kuidas üldse karmast vabaneda ning kuidas läbi karma jooga saab tegelikult pea iga tegevuse sügavaks vaimseks praktikaks muuta.

TUND 1-19

Siin tunnis õpime suurepärase tasakaalu-poosi Kolmanda Silma avamiseks ja polaarsuste ehk mees- ja naisenergiate tasakaalustamiseks ja räägime, kuidas füüsiline tasakaal ja vaimne tasakaal on omavahel vägagi seotud.

Alustame niyamade tutvustamist, mis on 5 iseenda heaoluks suunatud reeglit, mis aitavad avada potentsiaali ning mõjuvad kasulikult igal tasandil. Siin tunnis tutvustame esimest reeglit, milleks on puhtus ning räägime, miks see nii oluline on ning kuidas kõik joogapraktikad tegelikult sellele kaasa aitavad.

Tund 1-20

Siin tunnis õpime ära paljude lemmiku adrapoosi ehk halasana Kolmanda silma aktiveerimiseks ning räägime iidsest väga tõhusast soolepuhastusest, mis viib Sinu keha ja meele puhastusastme täiesti uuele tasandile!

Tund 1-21

Siin tunnis siseneme juba tõeliselt edasijõudnud joogatehnikateni ja õpime poosi, mille kaudu on võimalik ühilduda kosmosega ja saada ligipääs akasha kroonikatele või Väljale või Nullpunktile või kosmilisele teadvusele või kuidas iganes Sa seda müstilist jõudu nimetada soovid.

Räägime väga suurepärasest niyamast rahulolust ja mida selle saavutamiseks teha, et see poleks pelgalt ameerikalik keep smiling, vaid sügav rahulolu kõigega, mis on. Oluliseks saab hetkes olemise kunst ja oskus.

TUND 1-22

Õpime ära hatha jooga vaat et kõige kuulsama poosi, lausa tippude tipu  peapealseisu ja räägime lahti kõik selle mõjud ja kasud, aga ka tehnilised üksikasjad ning hoiatused selleks, et seda teha ohutult ja saavutada parimad tulemused.

Samuti tutvustame põnevat teemat unejoogast ehk nidra joogast, mis lubab meil teha joogat ka magades, seda väärtuslikku aega oma hüvanguks ära kasutada ning räägime astraalprojektsioonist ja teadlikust unenägemisest.

Tund 1-23

Siin tunnis õpime ära iidse klassikalise mantrameditatsiooni AUM meditatsiooni ja räägime mantratest ja sellest konkreetsest maagilisest mantrast lähemalt. Toimub esimene initsiatsioon sellesse praktikasse ning muidugi mediteerime koos.

Tund 1-24

Räägime kolmandast niyamast tapasest ning kuidas see on väga oluline osa joogast ja enesearengust, tutvustame kasulikke ja harmoonilise viise teha tapast, aga räägime ka sellest, kuhu see joogalik praktika tänases hullumeelses maailmas on välja jõudnud :)

Mediteerime ka mantraga AUM, toimub teine initsiatsioon sellesse iidsesse praktikasse.

TUND 1-25

Räägime neljandast enesearengu-reeglist svadhyayast ehk vaimsest õppimisest ning sellest, kui petlik on tänapäeva arvamus info kättesaadavusest. Tutvustame allikaid, mis on usaldusväärsed ja räägime igapäevase õppimise kasuteguritest.

Teeme kolmanda initsiatsiooni AUM meditatsiooni.

Tund 1-26

Selles tunnis räägime toitumisest ja sellest, kuidas kõiki toiduaineid saab ka nende energia alusel liigitada ja kuidas see kõik, mis me sööme, meid energeetiliselt mõjutab. Tutvustame suure jaapani meistri Ohsawa kuulsat 7. dieeti, mis on ravinud terveks tuhandeid vähihaigeid ning tekitab organismis tõelise yang-energia revolutsiooni, pühkides minema haigusetekitajad ning moondunud rakud.

Samuti teeme neljanda initsiatsiooni kuulsasse AUM meditatsiooni.

Tund 1-27

Selle kursuse viimases tunnis räägime kõige vaimsemast reeglist, milleks on andunud pühendumine ja pürgimus ning mis annab tooni kõikidele eelnevatele eetikareeglitele. Räägime vaimsest realisatsioonist ning kuidas paljud on läbi aegade selleni jõudnud.

VÕI... saa ligipääs kõigele

(väärtus 700€)

ESIMENE TUND PROOVIMISEKS

1 kuu ligipääsu
5 Monthly
 • Sissejuhatus joogasse (73 min)
 • Joogapraktika (120 min)
 • 1 viktoriin materjali kinnistamiseks
 • Sümboolne proovimishind

Terve
Videokursus

6 kuud ligipääsu
420
 • 27 joogatundi x 2h 45min
 • Allalaetavad materjalid
 • Viktoriinid materjali kinnistamiseks
 • Tunnistus kursuse lõpus

FÜÜSILINE
joogakursus

Kohapeal Isvara Joogakoolis
550 võid aastaringselt liituda!
 • 25 joogatundi x 2h 45min
 • Tunnistus kursuse lõpus

Maksta saab ka mitmes osas ja arvega!

30-PÄEVANE RAHA TAGASI GARANTII

Kui tunned, et ei jäänud kursusega rahule, saada meile 30 päeva jooksul aus tagasiside ja anname sulle raha tagasi!

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!