Ainulaadne ja SÜGAV PÕHJALIK PRAKTILINE TANTRAJOOGA VIDEOkursus

praktilisi õpetusi iidsetest joogasaladustest, et leida sisemine rahu ja tasakaal oma ellu

See kursus on Sinule, kui Sa soovid:

 • Sulle sobivas tempos ja asukohas saada põhjalikku ja autentset infot iidsetest joogasaladustest lihtsal ja arusaadaval moel;  professionaalselt juhendatud praktikaid ning õpetusi, kuidas seda parimal viisil enda jaoks tööle panna
 • Enda ellu suuremat rahuolu, elurõõmu ja õnnetunnet
 • Parimat füüsilist ja vaimset tervist
 • Tasakaalustada oma emotsioone ja vabaneda ülemõtlemisest
 • Õppida paremini keskenduma ja nautima hetkes olemist
 • Õppida rahunema ja lõdvestuma ja parandada unekvaliteeti
 • Suurendada oma võimekust ja saavutusi ükskõik millises valdkonnas
 • Säilitada nooruslikku energiat ja teotahet pikalt ja kaua
 • Õppida end puhastama kõigest üleliigsest nii füüsilises, energeetilises kui vaimses mõttes
 • Sügavamat kontakti iseendaga ja õppida oma tajusid arendama nii, et võimalikuks saavad selgeltnägemine, -tajumine jt supervõimed
 • Muuta oma elustiili igas mõttes tervislikumaks ja tasakaalustatumaks

Kursusel on kokku 27 pikka joogatundi. Programm on selgelt ja loogiliselt struktureeritud ja hõlmab terviklikku joogateaduse õpetust koos teooria ja juhendatud praktikatega. Iga tund kestab 2h 45min, mis on mugavuse huvides jaotatud omakorda kolmeks eraldiseisvaks osaks, sisaldades kaht unikaalselt teoorialoengut ning spetsiaalselt selle tunni teemade järgi kokku pandud juhendatud joogapraktikat. Kõik kolm osa on vaadatavad nii ühekorraga koos kui ka eraldi.

Soovitatav tempo tundide läbimiseks on üks kuni kaks korda nädalas. Võid ka näiteks ühe tunni jaotada kaheks korraks: vaadata kõigepealt ära esimese loengu ja teha kohe kaasa joogapraktika ning järgmisel korral kuulata-vaadata pikemat leongut.

Allalaadimiseks on iga tunni juures ka eestikeelsed kirjalikud materjalid.

Kursuse läbimise ajal saad jälgida oma progressi ning iga tunni lõpus vastata küsimustele, et õpitut kinnistada. Kogu online kursusele kehtib aastane ligipääs ning kõik tunnid on selle aja jooksul vabalt järelevaadatavad.

1. taseme e-kursuse läbimisel on võimalus liituda Isvara Joogakoolis kohapeal 2. taseme joogakursusega. Isvara Joogakoolis saad omandada kokku lausa 11 joogataset!

Tundide teoreetilises osas räägime miks, mida ja kuidas teha ning tutvustame erinevaid asana’id (kokku 20 võimsaimat asanat),  puhastustehnikaid kriya’sid nii keha kui meele puhastamiseks, keskendumis- ja meditatsioonitehnikaid. Õpetame joogafilosoofia moraali ja eetikat ehk yama’sid ja niyama’sid, mis puudutavad oma universaalsuses iga inimest olenemata ajastust ja kultuuriruumist, pakkudes inimesele seisundeid alates suuremast rahuolust, õnnetundest ja selgusest kuni ülivõimete ja valgustumiseni välja ning mis on algselt kirja pandud suure joogameistri Patanjali poolt tema kuulsates joogasuutrates. Käsitlemisele tulevad teemad energiast, selle polaarsusest ja juhtimisest, inimese viiest kehast, tšakratest ehk energiakeskustest, jooga kaheksast astmest, erinevatest joogaharudest, tervendamisest, ajurveedast, tervislikust toitumisest ja makrobiootikast, joogast läbi tegude (karma jooga), nidra joogast (teadliku une jooga) ka paljust muust.

Tundide praktiline osa baseerub tantristlikul hatha joogal, kus teeme asana’id (kehapoose), mudra’sid (joogažeste) ja bandha’sid (kehalukud), päikesetervitusi ning harjutame keskendumist, meditatsiooni ja sügavat lõdvestumist.

Isvara Joogakoolist

Isvara Joogakool on ainulaadne joogakool Eestis, mis aitab Sul transformeeruda just selliseks versiooniks iseendast, mida Sa kõige enam ihaldad ja seda läbi selgelt struktureeritud, põhjaliku ja mitmekülgse joogahariduse. Isvara Joogakooli eesmärk on integreerida autentse ja algupärase tantristiliku jooga maagilised ajatud õpetused ja praktikad tänapäeva elu konteksti. Isvara Joogakoolis saab õppida joogat 11 tasemel ning iga tasemega liigutakse järjest sügavamale jooga saladustesse, kus avaldatakse õpetused tasakaalus ja rahuolu täis elust, enesetervendamisest, vaimsest kasvamisest ja eluviisist ning enda arendamisest igas mõttes. www.isvarajoogakool.ee

Juhendaja

Videokoolitust juhendab Isvara Joogakooli õpetaja Tiina Pappel, kes on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ja üle 10- aastase kogemusega joogaõpetaja ning kes tegutseb juba aastaid ka terapeudina holistilise regressiooniteraapia erialal. Tiina on lõpetanud Agama joogakooli intensiivse 500-tunnise joogaõpetaja eriala 2013 ning Holistika Instituudi terapeudikoolituse 2016 ning omab riiklikult tunnustatud kutsetunnistust. 

Joogaõpilased on Tiina kohta öelnud:

“Tiina on väga mõistev, tasakaalukas ja valdab teemat hästi põhjalikult.”
“Särav, kiirgav, soe, tark. Tiina – ootan Sinu järgmisi tunde!”
“Tiina teooria tunnid on väga nauditavad, kõik saab hästi selgeks ja tekitab väga tihti vaimustust. Praktika on samuti super.”
“On sündinud õpetaja. Tema avatus, lugupidav suhtumine õpilstesse ja delikaatsus on äärmiselt meeldivad. Eriti tänan teooriatundide eest. Tal on suurepärane oskus avada teemat, põhjalikult lahti rääkida ja kasutada erilisi elulisi näiteid teema illustreerimiseks.”
“Väga põhjalikult ettevalmistatud teemad!”
“Ma armastan Tiina tasakaalukust, rahulikku meelt ja mõnusat olemist. Tema tunnid on väga sisukad ja teooriad loogilise ülesehitusega.”
“Väga meeldiv ja soe õpetaja. Tundi on alati rõõm tulla, siin on nii hea energia.”
“Väga avatud ja rõõmsameelne, alati valmis aitama. Mulle väga meeldib, kuidas ta alati nii eluliselt ja ja huvitavalt ka teooria osa loeb ja jagab.”
“Mulle meeldis Tiina juures tema rõõmsameelsus, sõbralikkus ja tema õpetussõnad on alati väga selged ja arusaadavad ning oli näha, et ta tunneb oma valdkonda väga hästi.”
“Tiina teooria tunnid on väga nauditavad, kõik saab hästi selgeks ja tekitab väga tihti vaimustust. Praktika on samuti super.”

MILLISEID JOOGATUNDE VIDEOKURSUS SISALDAB?

(Saab osta ka üksikult)

Tund 1-1

Tund 1-2

Tund 1-3

Tund 1-4

Tund 1-5

Tund 1-6

Tund 1-7

Tund 1-8

Tund 1-9 /

Tund 1-10

Tund 1-11

Tund 1-12

Tund 1-13

Tund 1-14

Tund 1-15

Tund 1-16

Tund 1-17

Tund 1-18

Tund 1-19

Tund 1-20

Tund 1-21

Tund 1-22

Tund 1-23

Tund 1-24

Tund 1-25

Tund 1-26

Tund 1-27

VÕI... saa ligipääs kõigele

(väärtus 700€)

ESIMENE TUND PROOVIMISEKS

1 kuu ligipääsu
5 Monthly
 • Sissejuhatus joogasse (73 min)
 • Joogapraktika (120 min)
 • 1 viktoriin materjali kinnistamiseks
 • Sümboolne proovimishind

Terve Videokursus

6 kuud ligipääsu
420 Monthly
 • 27 joogatundi
 • Allalaetavad materjalid
 • Viktoriinid materjali kinnistamiseks
 • Tunnistus kursuse lõpus

30-PÄEVANE RAHA TAGASI GARANTII

Kui tunned, et ei jäänud kursusega rahule, saada meile 30 päeva jooksul aus tagasiside ja anname sulle raha tagasi!

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!