Vaikuse ja jooga retriit Türgis

1500,00 

Oled oodatud looma sügavat ühendust iseendaga vaikuse ja jooga retriidil Türgis, Alanyas, Siddashrami joogakeskuses 9-16 juuni 2024.

“Kõik see keskkond, kohalikud inimesed, meie inimesed, kaks õpetajat kes nii toredasti teinetest täiendavad, see kõik, see toit, kogu see õhk mis siin on, kogu see tunne…nagu paradiisis.
See, mis ma ühe meditatsiooni ajal kogesin ja enda sees ära lahendasin, ma ei kujutanud ette, et selline asi üldse võimalik on, nii selgelt selliseid asju kogeda, tänud.”
“Mina osalesin teist korda. Minu valik käis väga lihtsasti, võibolla kõlab natuke suurelt, hästi lihtne on otsustada, kui ma peaksin septembris lahkuma, lihtsalt, siis mida ma jääksin suvel kahetsema, mida ma ei valinud, kui ma Türki ei tule ja peaks lahkuma, seda ma kahetsen,siis see oli otsustatud, siis hakkas looma huvitaval kombel.
Ma olen täiega armunud Taneli ka Karolini sünergiasse, see on nii äge, kui vahest läheb lappama, see kuidas Karolin tõmbab kõik nii keskmesse ja spirituaalsusesse ja Tanel hästi pühendunud energiaga väga inspireeriv.”
“See mis tegelikult siin kogu selle aja jooksul toimus, ma poleks kõige värvilistemas unenägudes aimanud, et see saab selline reis olema, väga äge, kogu see koht. Kogu asi läks algusest peale täie laksuga käima. Väga äge.Kogu see teekond, ühisloomine, üli-üli äge. Nii väega vägev, et juhuu! Aitäh teile.”

Esimene päev on planeeritud saabumiseks ning viimane minemiseks.

“Lausa uskumatu kui palju läbielamisi mul selle nädalaga oli nii mitmel tasandil, see on hämmastav, vaadeldes oma meele ja sisemise rahu seost. See on uskumatu kui palju taipamisi mul oli.”- Osaleja

Retriidi vältel viibime vaikuses. Soovitame selle perioodi jooksul mitte kasutada ka mobiile ega nutiseadmeid.

Hommikul alustame päikesetervitustega, päeva peale on planeeritud kaks joogapraktikat ning õhtu lõpetame meditatsiooniga.

“Raske on leida sõnu, et tänada. Oli õhku olla, oli õhku teha, ei olnud midagi üleliia pinguldatud. Ma sain naerda ja ma sain õnnest nutta ja valust nutta ja kõike-kõike – kõik sai läbi tehtud. Ma olen väga õnnelik, et ma tulin ja tagasi joogalainele sain.”

Loe osalejate tagasisidet siit blogist.

Paradiisimaiguline vaikuse ja jooga retriit Türgi mägedes

“Mounale (vaikimise praktikale) järgneb märkimisväärne rahu. Niisama rääkimine häirib meelt. See suunab pidevalt meelt väljapoole. Vaikuses muundub rääkimise energia vaimseks energiaks. Mõtted vähenevad. Tahtejõud suureneb. Sa eemaldad olulise häiriva faktori.”- Swami Shivananda

“See, et kõik on läbi tehtud, andis väga palju juurde. Ma saavutasin eesmärgi, ma tõesti tundsin sügavat rahu.”

Toitlustamine on 3 korda päevas. Tegu on vegan toiduga, mis on valmistatud ajurveeda koka poolt.

Retriidi osaluspanus sisaldab:

-Majutust 7 ööd. Majutus on lihtne ashrami stiilis kahestes tubades kivi majas või väli bangalodes. Toad on ilma konditsioneerita. Tualetid ja duššid on ühised (meestele naistele eraldi). Vaata galeriid siit: https://www.siddashramyogacenter.com/foto-galeri/

-Toitlustust (spetsiaalselt keha puhastamise eesmärgiga valmistatud lihtsad ja maitsvad taimsed toidud)

-Transfeeri Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaamast ashramisse ja tagasi ashramist Antalya või Gazipasa (Alanya) lennujaama

-Kõiki retriidi tegevusi

Keskmine temperatuur suvel on 25-30 kraadi päeval, 20-25 kraadi öösel. Ashram asub 700m mere pinnast, seega seal on jahedam, kui all mere ääres.

Osaluspanus EI sisalda lennupileteid. Lennupiletid saad soetada kas endale sobivast reisibüroost või näiteks skyscanner.net ning orienteeruvalt on lennupiletite hind 200-400 EUR.

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson. Siddhashrami guru Yogi Adnan Çabuk on samuti kohapeal ja temaga on võimalus tutvuda ja spirituaalsetel teemadel vestelda.

“Kõik oli imeline.” – Osaleja

Retriidi osaluspanus on 1500 EUR. Registreeri enne 9. aprilli. Tasuda saad ka 2 & 3 osamaksega ning arvega ettevõttele. Maksimaalselt mahub osalema retriidil 20 inimest.

Küsimuste korral kirjuta karolin@isvarajoogakool.ee või tanel.peterson@gmail.com

“Kõik on täiuslik.”- Osaleja

Sõnad loovad duaalsuse ja vaikuses, leiame me oma tõelise alge ja enda. Vaikus on kõikjalolev vägi, mis sünnitab tarkuse. Meie juured universumi vaikses tühjuses ja on oluline, et me taas-ühineks vaikusega regulaarselt.
-Doreen Virtue

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!