Üld- ja tellimustingimused

Internetilehe isvarajoogakool.ee haldaja ja omanik on MTÜ Isvara Joogakool, aadress Vabaõhukooli tee 9-4, 12015, Tallinn, Estonia, e-mail info@isvarajoogakool.ee, telefon +372 57888753, edaspidi nimetatud isvarajoogakool.ee

  1. TINGIMUSTE ULATUS JA KEHTIVUS

Käesolevad MTÜ Isvara Joogakool (edaspidi Müüja) e-poe üld- ja tellimistingimused (edaspidi nimetatud Tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad isvarajoogakool.ee e-poodi (edaspidi e-pood), tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi Kaup), sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi Müügileping).

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

  1. KAUPADE OSTMINE JA TELLIMUSE VORMISTAMINE E-POES

2.1 E-poest on võimalik osta neid Kaupu, millel on link „Lisa korvi“. Kauba hind ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

2.2 Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Ostukorvis olevate Kaupade kogust võib muuta. E-poe ostutingimustega saab tutvuda ning nendega nõustumisel kinnitatakse seda, tehes märke („linnuke“) tingimuste ette.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb Ostjal vajutada nupul „Vormista tellimus“ ning Ostja suunatakse makseviisi lehele, kus tuleb valida sobiv makseviis. Makseviisi saab Ostja muuta ka tellimuse viimases etapis. Sisestada tuleb Ostja andmed ja vajutada nuppu “Edasi”. Järgnevalt ilmub Tellimuse kinnitamiseks ja ostu sooritamiseks vajalik lõplik makseviisi valik. Ostja saab valida makseviisi ning tasuda oma ostu eest. Tellimuse vormistamisel tuleb Ostjal olla tähelepanelik, sest sellest sõltub tellitud toodete kiire ja häireteta tarne.

Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Tasumata tellimuse kinnitust Müüja poolt ei täideta.

2.3 Hinnainfo ja kaupade eest tasumine

E-poe valuuta on euro. Hinnad ei sisalda käibemaksu. Hindadele ei lisandu käibemaksu. Kaupade hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Müüja ei ole vastutav mistahes muude maksude või lõivude eest, mida Ostja suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Ostjale.

Kaupade eest on võimalik tasuda: internetipanga kaudu (Swedbank, SEB, Nordea Pank, Danske Bank, LHV Pank pangalinkide kaudu). Krediitkaardiga on võimalik tasuda, vajutades vastaval makseviisil ning järgides ekraanile kuvatavaid juhtnööre.

Peale makse sooritamist saadab e-pood Ostjale Tellimusekinnituse ning arve.

Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüja esindajatel puudub ligipääs vastavatele krüpteeritud andmetele.

2.4 Taganemisõigus

Ostjal on õigus lepingust taganeda (toote või teenuse kasutamisest loobuda) 14 kalendripäeva jooksul.

Lepingust taganemiseks esitab Ostja taganemisavalduse. Taganemisavaldust on Ostjal võimalik esitada e-posti aadressile info@isvarajoogakool.ee.

Juhul, kui Ostja on lepingust taganenud, tagastab isvarajoogakool.ee Ostjale tellimuse maksumuse 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Tagasimaksed tehakse Ostjale samale arvelduskontole, kust laekus raha tellimuse eest.

  1. ANDMETE KAITSE JA TÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

Müüja tagab Ostja andmete sh. isikuandmete kaitse ja kasutamise privaatsuspoliitika tingimuste kohaselt ette nähtud korras. Ostja kinnitab, et on tutvunud ja nõus privaatsuspoliitika tingimustega. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja privaatsuspoliitika tingimustes sätestatust, on Müüjal, Ostja nõusolekuta, õigus töödelda andmeid (sealhulgas isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, Müügilepingu täitmiseks või Müügilepingu täitmise tagamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt Müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus: saata Ostjale e-poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh. teateid, mille saatmine on e-poe kasutajate turvalisuse huvides; säilitada Ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poodi sisseloginud Ostja tellimuste andmed, sh mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida Ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

  1. VASTUTUS

Ostja kinnitab, et kasutab e-poest ostetud tooteid ja teenuseid enda täielikul vastutusel. Müüja ei vastuta e-poest ostetud toodete ja/või teenuste kasutamisel Ostjale või kolmandatele isikutele tekkinud mistahes kahjude eest.

  1. TINGIMUSTE KEHTIVUS

Käesolevad e-poe tingimused on kehtivad alates 25.08.2022.

LISAINFO
e-mail: info@isvarajoogakool.ee; tel: +372 5788 8753

OSTUINFO

  1. TELLIMINE

Valige e-poest tooted või teenused, mida soovite osta ning lisage need ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage MINE KASSASSE.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid.

  1. HINNAD JA TASUMINE

Kõik meie e-poes olevad hinnad on eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu. Hindadele ei lisandu käibemaksu.
Pärast tellimuse esitamist on võimalik tasuda tellimuse eest kasutades kas pangalinki või pangaülekannet. Arve edastatakse tellija e-mailile pärast tellimuse vormistamist.

  1. TARNE

Pärast tellimuse eest raha laekumist saate osaleda ostetud kursusel Isvara Joogakoolis, kursuse toimumise ajad on kirjas kalendris isvarajoogakool.ee kodulehel.

LISAINFO
e-mail: info@isvarajoogakool.ee; tel: +372 5788 8753

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!