Joogakursused

1. taseme joogakursus

2. taseme joogakursus

3. taseme joogakursus

Praktilised nõuanded

  • Tule tundi tühja kõhuga – viimasest toidukorrast peab olema möödunud vähemalt 2 tundi. Samuti tuleb söömisega oodata vähemalt pool tundi peale hatha jooga praktikat.
  • Peale joogapraktikat on soovitav vähemalt 1,5 tundi hoiduda kontaktist veega (nt dušši võtmisest, vannist, ujumisest).
  • Eemalda harjutuste tegemise ajaks ehted, prillid, juukseklambrid ja kõik muud metallesemed, kuna need võivad pärssida peenenergiavoolu.
  • Väldi sünteetilisi rõivaid, kuna need isoleerivad sind kosmilistest energiatest, millega joogavõtete abil püütakse ühte sulanduda (kooskõla saavutada/ häälestuda). Vali nende asemel mugavad ja naturaalsed, üleni puuvillased või linased riided.
  • Iseseisvalt kodus joogaharjutusi sooritades palun tee ainult neid harjutusi, mis kursusel on näidatud (vähemalt selle perioodi jooksul, mil Sa testid süsteemi efektiivsust). Ära püüa järele teha suvalistest raamatutest avastatud või vastava volituseta inimestelt kuuldud joogatehnikaid, kuna need võivad osutuda ohtlikuks. Kõiki selle kursuse käigus antavaid õpetusi on testitud palju aastaid ning need on osutunud täiesti ohututeks, pakkudes nn kindlakskäidud rada.
  • Iseseisvalt praktiseerides ära muuda joogaharjutuste tegemise ettenähtud järjekorda, kuna need on mõeldud avama ja ergutama tšakraid teatud kindlas järjekorras. Järjekorra muutmisega võivad kaasneda tasakaalukaotus või muud ootamatud probleemid. Kui Sul ei ole piisavalt aega, et sooritada kogu harjutusteseeriat, vali neist ainult mõned (nt jäta välja need, mida Sa hetkel ei vaja), kuid tee neid siiski ettenähtud järjekorras. Mitte kunagi ära jäta tegemata soojendus- ega lõdvestusharjutusi – selle põhimõtte järgimine on ülioluline.

4.-11. TASEME JOOGAKURSUSED

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!