Õpetajad

K

õik Isvara Joogakooli õpetajad omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Tiina pilt ruut

TIINA PAPPEL

Tiina tegi esmatutvust joogaga pingelisel eluperioodil, mil peale tööd dvd-de vahendusel tehtud kodused joogatunnid aitasid tal elurõõmu ja sisemist tasakaalu säilitada.

Tehnikaülikoolist saadud rahvusvahelise ärijuhtimise haridus võimaldas küll huvitavaid väljakutseid, nagu kaasalöömine KUMU ehituse korraldamises, IT startup ettevõtte käivitamises ja projektijuhtimine reklaamiagentuuris, kuid kõige selle juures tundis Tiina, et midagi tähtsat on justkui veel avastamata.

Tundes järjest kasvavat huvi inimese sisemaailma, inimsuhete dünaamika ja universumis valitsevate „nähtamatute“ seaduste vastu, asus ta 2012. aastal õppima Holistika Instituuti. Selle elumuutva sammuga avanes tema jaoks uus maailm ning tundes vajadust sellesse kaasata ka oma keha, läks ta samal aastal õppima joogat ja tantrat. Olles lummatud teaduse põhjalikkusest, autentsusest ning reaalsetest tulemustest, oli järgmiseks loogiliseks sammuks joogaõpetajate 3-kuulise intensiivkursuse läbimine.

Alates sellest on jooga õpetamine olnud Tiina kirg ja põhitegevus. Tänaseks on sellele lisandunud ka holistilise regressiooniterapeudi põnev ja arendav töö. Tiina on emaks kahele kaunile tüdrukhingele ja naiseks armastavale kaasale. Vabal ajal aga leiab Tiina end sageli tantsupõrandalt, et läbi Afro-Ameerika kirglike ja sensuaalsete tantsude kogeda Shiva ja Shakti kaunist mängu.

karolin (1)

KAROLIN TSARSKI

Karolin on vaimsuse ja jooga vastu huvi tundnud juba teismeeast, kui ta lubas endale, et kunagi ta joogaga ka tegelema hakkab. Karolin on lõpetanud The London School of Economics and Political Science antropoloogia eriala, kust sai inspiratsiooni tutvuda šamanismiga ning sealt edasi alustas ta joogaga ja läbis reiki, Hawaii lomi-lomi massaaži ja tantra kursuseid. 2011. aastal suundus ta intensiivsele joogakursusele  Mehhikos, mille põhjalik koolitus koondas tema jaoks erinevatest koolkondadest tulenevad vaimsuse sügavad tõed ühtseks ja loogiliseks tervikuks. Tänu joogateaduse kvaliteetsetele ja põhjalikele õpetustele otsustas ta jätkata jooga ning tantra õpinguid Eestis ning läbis 2014. aastal joogaõpetaja koolituse Tais. 2017. aastal õppis ja õpetas Karolin pool aastat Kolumbias ning omandas 2. astme edasijõudnud joogaõpetaja tiitli.

160723_untitled_001

NELLI TIMM

Nelli on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse kiitusega ning töötanud seejärel nii Eestis, Belgias kui Bosnia ja Herzegovinas. Väljakutseks on ta endale seadnud materiaalse ja vaimse tee ühildamise.

Elu müsteeriumite vastu on Nelli huvi tundnud juba teismelisena, kuid lõplik äratundmine tuli 2011.a. kui üks tööperiood lõppes ja Nelli hakkas otsima teed, kuidas tuua oma ellu tegelik tasakaal ja hingerahu. Järgnes intensiivne aasta õppides tantrat, joogat, meditatsiooni, ayurvedat, astroloogiat, kristalliteraapiat ja reikit – huvid ja tehnikad, mis köidavad teda tänaseni. 

Nelli on joogat süvitsi õppinud juba 6 aastat ning alates 2016.a. detsembrist ka sertifitseertitud hatha jooga õpetaja. Nellil on 200h joogaõpetaja tunnistus. Lisaks õpib ta Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustamist. 

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!